Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ez után ha már...

Mit tegyek ez után ha már ilyen “idős vagyok”??

Figyelt kérdés

Nem sajnálkozás de eléggé magam alatt vagyok.

Külföldön dolgoztam egy átmeneti munkám volt amivel kerestem kicsi pénzt de kb. semmire sem elég. Most az is megszűnt haza megyek de megint nem lesz munkám.

Jelzem magamat nagyon életképtelennek tartom, mindentől félek és nincs semmihez se “tehetségem”.


Van diplomám, orvosi asszisztensként de már több, mint két éve van és nem dolgoztam benne így sokat felejtettem.

Olyan kis béna csaj vagyok minden téren.

Sajnos még beteg is vagyok, egy elég komoly betegséggel élek együtt, autoimun betegség( SM).


Párkapcsolatom nincs, valószínűleg nem is lesz.

Családom szerencsére mellettem van de nem támogathatnak ilyen idősen is....


Most az ünnepeket otthon fogom tartani a maradék megspórolt pénzemmel amiből kb ezer euró maradt, de még mindig kell kifizetni dolgokat szóval lehet mèg annyi se.

Minden barátnőm ügyes, jól dolgozik keres párkapcsolatban stb, én meg a fekete bárány...


Januártól ki kene gondoljak valamit csak még nem tudom mit.


Gondolkodtam, hogy Angliában nővérként vagy idősek otthona de oda meg fejlodnőm kell, és 0 tapasztalattal nem tudom..

25/l



2020. dec. 6. 09:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

"Párkapcsolatom nincs, valószínűleg nem is lesz."


Ezt így kijelenteni 25 évesen elég meredek. majd ha már vagy 40 éves leszel, akkor panaszkodhatsz. Bár még akkor sem reménytelen.

2020. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Mia kérdés?
2020. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Amíg nem kezdesz bele semmibe, addig hogy szereznél tapasztalatot? VAN képzettséged, láss neki!
2020. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Elég nagy igény van az orvoslás -és betegápolással kapcsolatos munkakörökben, nulla tapasztalattal is örülni fognak neked...külföldön is akár...szóval semmi okod aggódni...arról egyébként is szokj le :)
2020. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Van normális képzettséged, van normális családod. Itthon is, máshol is próbálkozhatsz. Annyira fiatal vagy, még alig kezdődött el a felnőtt életed, bárhogy alakulhat még.
2020. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne becsüld le magad ennyire, nem vagy életképtelen.

Szereztél diplomát és kijutottál külföldre! Ha jól értelmezem, egyedül.

Én is kivágytam mindig is, már a nagy tömeges kivonulás előtt is, de soha nem mertem lépni.

Még nagyon fiatal vagy, nem késtél le semmiről, és ahogy eddig is talpraesett és bátor voltál, ezután is az leszel, meg fogod találni a helyed.

2020. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 vagyok, de én sem vagyok elégedett az életemmel. Az én helyzetem bizonyos szempontból rosszabb is, mert van ugyan diplomám, de most már más foglalkozásra vágynék. Tapasztalatom viszont nekem is alig van.

Ezen kívül nekem is vannak egyéb gondjaim. Párkapcsolatom van, de olyan, amilyen.

Szóval át tudom érezni.


Helyezkedj el orvosi asszisztensként és gyűjts benne tapasztalatot.

2020. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ne írd le magad, ez nagyon fontos, ne jelents ki olyat hogy nincs párkapcsolatod és "már nem is lesz".

Szerintem itthon egészségügyi szakemberekből hiány van és rövidesen lesz munkád, ha jelentkezel pár helyre.

2020. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

25 évesen még az idézőjeles öregtől is messze vagy.

Nem lenne munkád? Ott a végzettséged, menj segíteni az orvosoknak, nővereknek mert csúcson pörögnek a járvány miatt....

2020. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
97%
Amit én szűrök le a soraidból: borzasztóan önbizalomhiányos vagy, és ez nagyon rossz! Az egész életedre kihatással lesz, ha nem kezdesz el változtatni rajta! Én is ebben a problémában szenvedtem, nem is jött össze semmi. Én terápiára jártam, fél év alatt is hatalmas változást értünk el, de olvastam, hogy jelenleg te ezt nem engedheted meg magadnak. Így annyit tudok csak tanácsolni, hogy kezdd el magadban felfedezni mi az amit szeretsz, és próbálj meg változtatni azon, amit nem szeretsz. Kitartás, még tiéd a világ!
2020. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!