Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért létezik ilyen sok...

Miért létezik ilyen sok életképtelen ember?

Figyelt kérdés
Az egyik sírógörcsöt kap, ha telefonálnia kell, a másik pánikrohamot kap bevásárlás közben. Leszólítok egy csajt az utcán, az elkezd dadogni és vörösödni. Beszédkészség nulla, szocializáció még annál is kevesebb. Mi a fene van a mai fiatalokkal? Mindenki szocfóbiás, meg depressziós?
2021. febr. 25. 19:09
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nemrég háborúkban vettek részt a fiatalok, most meg a kutyát sem viszik le sétálni, mert félnek az emberektől.
2021. febr. 25. 19:10
 2/34 anonim ***** válasza:
28%

Itt a GYK-n erősen felülreprezentáltak, az biztos!


Normális ember nagyon kevés írogat ide.

Lassan már én sem érzem magam annak a sok ketyós között... :-DDD

2021. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Ez az, szinte már én érzem magam furának.
2021. febr. 25. 19:15
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
És most a covid miatt csak mégjobban bezárkóznak az emberek..tehát több ilyen lesz majd,sajnos.
2021. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

Pánikbeteg, szorongó és depressziós vagyok, és elhiheted, hogy nem én akarok évek óta gyógyszereken élni és nem direkt kaptam pánikrohamot már többször is nyilvános helyen. Ahhoz képest szerintem eleg jól boldogulok, tanulok, dolgozom, és büszke vagyok magamra, amiért képes vagyok rá. Lehet, hogy neked, kedves kérdező, ezek a hétköznapi dolgok alapvetőek, de semmi jogod ítélkezni a mentális problémákkal küzdők felett.

Más szóval: elmehetsz a jó édes anyukádba 🥰

2021. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
7%
en ilyenekrol meg nem is hallottam...de lehet csak en elek barlangban
2021. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes módon a való életben nem találkozom ilyenekkel - itt meg minden második kérdésben feltűnnek.
2021. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
#7 igazad van (7es vok)
2021. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
*6os
2021. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
Hát, a kérdező biztos nem tartozik bele abba a kevés normális emberbe, aki jelen van az oldalon. Egyetértek az 5-össel.
2021. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!