Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az életed értelme? Mi...

Mi az életed értelme? Mi motivál? Szeredet az életed?

Figyelt kérdés
😔

2021. márc. 2. 13:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szereted
2021. márc. 2. 13:39
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén jelenleg nagyon padlón vagyok és csak anyukám miatt vagyok erős mert ő az életem értelme.
2021. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
42
2021. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most jelenleg semmi nem motivál.Volt már ezelőtt sokkal jobb életem is,viszont volt már és még lehetne is ennél a mostaninál sokkalta rosszabb is.Tehát én nem panaszkodom,olyan amilyen és kész.
2021. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Legfőképp a családom. Persze vannak más motivációk is, de a család nélkül semmit nem érne.
2021. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ég világon semmi nem motivál, lényegében csak vagyok de, hogy miért arra nincs válasz.

Értelmetlenül egyik nap megy a másik után, reggel várom, hogy este legyen, este meg azt, hogy reggel.

2021. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom motiválni magam egészséges életmóddal, idmeretterjesztéssel, stb. de csak 1-2 napig tart vagy addig sem. Persze próbálom tenni a dolgom, főleg a tanulás terén de úgy igazából nem hoz lázba semmi. Tudom, hogy a családom (2 fő) támogat és számít rám de ha rájuk mem lennék tekintettel akkor már régebben feladtam volna vagy elmentem volna világgá. Attól félek, hogy a majdani hivatásom sem fog sem örömet szerezni sem motiválni és sokszor most is szívesen feladnám.
2021. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Végre megtaláltam az életfeladatomat, ráadásul egy olyan formában, ami nagyon úgy néz ki, párosul egyfajta - eddig némileg rejtett - tehetségemmel is.


Az motivál, hogy ebben kiteljesedjek, és úgy szolgálhassak minél több embert, hogy az én életem is sokféle szempontból soha nem látott magasságokba emelkedik.

2021. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem minden nap Jézus erősít. Megmutatta hogy mi értelme az életemnek és aki ezt olvassa tudja meg,hogy Ő szeret minket és ha egy lépést teszünk felé Ő ezret tesz felénk. Minden más elmúlik és hiábavaló.
2021. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme(eddig sem volt).Semmi motivációm,kötelességből csinálom.Nem,nincs rá okom.
2021. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!