Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok akkor, ha...

Mit csináltok akkor, ha elszúrtok egy nagyon jó lehetőséget az életben?

Figyelt kérdés

Kaptam egy olyan lehetőséget a sorstól, ami nagyban segítette volna jobbá tenni/fejleszteni az életemet. (Most lényegtelen, hogy mi volt az.) Próbáltam élni vele, de elszúrtam, mert egy balfasz vagyok, és nem tudom mit kellett volna tennem. És így visszagondolva se tudom, hogy mit hogyan kellett volna csinálnom, hogy összejöjjön a dolog.


Nagyon idegesít a dolog, mert nagyon ritkán kapok bármit is "ingyen" az élettől, mindenért meg kell dolgoznom. És így még nagyobb a súlya annak, hogy ha kapok egy lehetőséget, és elbaltázom.

Ti hogy teszitek magatok túl azon, ha elrontotok egy igen jó lehetőséget?



2021. márc. 2. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Sokat segitene ha elmondanád mi volt az és hogyan szurtad el.
2021. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát azt most nem szeretném részletezni, mert elég hosszú, soha nem érnék a végére. Így en-bloc lennék kíváncsi arra, hogy ha veletek fordult elő hasonló, bárhogyan is, akkor hogyan kezeltétek le, hogy elszúrtátok az adott lehetőséget/helyzetet.
2021. márc. 2. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy miről van szó. Ha helyre lehet hozni a hibát, akkor megpróbálnám, ha nem olyan jellegű és tényleg ennyi volt, akkor egy kicsit bosszankodnék, hogy nem sikerült, aztán továbblépnék. Legközelebb ha meg lenne valami hasonló, már tudnám mire figyeljek, hogy ne rontsam el újra.
2021. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
De mégis..csaj..meló..miről van szó? Priviben is irhatod felőlem
2021. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Mindennek megvan a maga miértje. Még a hibáinknak is. Így kellett lennie. Talán, majd idővel belátod, hogy jobb, hogy így alakultak a dolgok.

Pl. Én nagyon szerettem volna népszerű lenni, sok barátot, meg is voltak az alkalmak rá, de elszerénykedtem a dolgokat. Akkor bánkódtam sokat, de később beláttam, hogy jobb, hogy így alakult, mert azok az emberek lehet, hogy elvittek volna tévútra, és amúgy sem vagyok az a túl társasági ember. :-)

Lépj tovább ezen! :-)

2021. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem csak egyszer szúrtam már el valamit,hanem elég sokszor.Jobban mondva az életem java része ilyen elpuskázott dolgokból áll csak.Iskola,párkapcsolat,munka.Szóval lehet azt mondani,hogy én egy kész csődtömeg vagyok.Régebben sokat gondolkoztam rajta,de ma már nem,mert ha egyfolytában ezen járatnám az agyam,akkor egész nap a sarokban kuporoghatnék lehorgasztott fejjel és síránkozhatnék.Így inkább nem is gondolok már rá úgy komolyabban,mert ezek a dolgok már elmúltak,viszont a jövőre se gondolok,nem tervezek előre,mert régen is ezt csináltam,mostmár csak úgy élek a mában és kész.Ami jön,az jön,és amit meg kell csinálni,azt megcsinálom,,ennyi.
2021. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Tanulok belőle.
2021. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Dolgozom a következőért, és igyekszem tanulni abból, hogy mit hibáztam.

Egyébként egy lehetőség önmagában nem garancia semmire, szóval felesleges többet mögé gondolni annál, mint ami volt.

2021. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Alkoholhoz nyúlok...sajnos máshogy nem tudom feldolgozni. pl. 24 évesen lehetett volna rá végre lehetőségem, hogy egy lánnyal legyek ingyen akinek be is jöttem és elveszítsem vele a szüzességem. Nem történt meg, most 35 vagyok, azóta semmi nem volt...
2021. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Dühöngök egy sort, továbblépek, hogy a következő jó lehetőséget is elbaltázzam.
2021. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!