Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gonosz vagyok?

Szerintetek gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Ha bántanak, akkor minden megteszek, hogy az illető megfizessen annak arányában, ahogy ő bántott engem. Ha valaki rossz helyen parkol és tudom, hogy a rendőr bilincset rak a kocsira akkor direkt felhívom a rendőrséget, mert úgy érzem megérdemli. Ha valaki nem úgy viselkedik, ahogy az szerintem helyes, és rossz történik vele, örülök neki, de közben úgy teszek mintha sajnálnám. Ha valaki zavar, pl munkakapcsolatba vagyok vele de mindig rosszkor jön, és bosszúból akkor is ha nem tehet róla beszennyezem mások előtt a naivság álarcát öltve, súlyosabb esetben kemény hashajtót stb keverek a kávéjába hogy ne legyen láb alatt de csak annyit h nagyon rosszul legyen. Ha valaki menne enni és én váltom, az aki enne szemét volt velem direkt lassan váltom le, hogy alig legyen ideje. Ha megkérdezik, hogy mikor jöjjenek a melósok, akkor mindig más idejét adom meg nem a sajátom, h a többieknek maradjon a munka. Úgy teszek, mintha kedvelnék mindenkit, mert így a másik énem titok, azaz senki nem gyanakszik. Egy ember egyszer kitolt velem, kicsúfolt, erre baromi rosszat kívántam neki, másnap meghalt az apja. Szóval nem tudom.

2021. márc. 2. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem gonosz vagy, hanem csak egy kis féreg.
2021. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Igen, jól látod. Kárörvendesz, boszzút állsz minden hülyeségért, és még ha az illető nem is tehet róla, hogy "idegesít", megkeseríted az életüket. Nem gonoszt mondanék, inkább visszataszítót. Sajnálom az embereket, akik a környékeden vannak.
2021. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy valami kedves az egyszer biztos.Kéne változni.Az rendben van hogy visszaadod a rosszat de a többi húzásod nem korrekt dolog.Le kéne állj.Mondhatni gonosz vagy,igen
2021. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

"Ha valaki rossz helyen parkol és tudom, hogy a rendőr bilincset rak a kocsira akkor direkt felhívom a rendőrséget, mert úgy érzem megérdemli"


Enis alltam mar tilosban. Tudod miert? Mert rohanni kellett anyukammal a surgossegire es bent nem volt hely a korhazparkoloba:) ezeken gondolkodj el mikor ilyeneket teszel. Bar ha tenyleg igaz amit leirsz remélem rád is rad hivjak a rendorseget, es kapsz a kavedba hashajtot... Te nem ember vagy csak egy utolso fereg:) remélem kiderul hogy Te csinalod ezelet a szep dolgokat a munkahelyeden es kib.sznak:)

2021. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem gonosz vagy, hanem elviselhetetlen, és valószínűleg az a típus akitől majd jön a "miért nem szeret senki?" vagy a "miért nem szeretik az emberek hogy őszinte vagyok/nagy az igazságérzetem?" kérdés..

Az a baj hogy szubjektív dolgokban játszol önkényes igazságosztót.

Tilos megállni. És? Tudod hogy miért állt meg? Tudod hogy mióta keres helyet mondjuk vizsgára jövet, ahonnan kiteszuk ha elkésik. De basszus 1 órával előbb jött, de az ingyen parkolás miatt egyszerűen nem talál helyet a belvárosban. Vagy sürgősen el kellett már mennie mosdóba, és ahelyett hogy összeszarja a kocsiját inkább tilosban parkolt?

Ha valaki szerinted rosszat tesz, mi alapján hozod meg a rossz kritériumait? Velem rosszat tett a tanár hogy karót adott? Igen mert rontja az átlagom, de nem mert tanulásra sarkall... És veled rosszat tesz a főnököd ha a silány munkád miatt kirúg? Igen mert elveszted a melód, de magával, a céggel jót tesz, mert ez az egyetlen lehetősége. Rosszat tesz veled aki kulacs helyett üvegben veszi minden nap a vizet? Igen, mert azt a bolygót pusztítják ahol te élsz. Mindet egytől egyig megbosszulod?

Attól hogy zavar téged egy ember hashajtót tenni a kávéjába, vagy becsületsértést elkövetni ellene abszurdum. Kérdező, engem zavarsz. Nyomoztassalak le egy hekker ismerősömmel, és szúrjam ki a kocsid gumiját? Ha te megteheted, én is megtehetem a te elveidre hivatkozva? (Nyilván nem teszem meg, de érted a logikát...)

Nem kívánok neked semmi rosszat. Csak annyit kapj vissza amit te adtál másoknak.

2021. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha az én poharamba tennél valamit feljelenténélek. Tudod mekkora baj lehet ebből?
2021. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
97%
Haragtartó embernek lenni olyan, mintha meginnál egy pohár mérget és arra számítanál, hogy majd az hal meg tőle, aki ártott neked. Egyre csak halmozódik benned a gyűlölet, míg végül rámegy a mentális és talán még a fizikai egészséged is.
2021. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem gonosz, inkább gyökér. Nem sértésből, de én azt vallom hogy kár szépíteni a dolgokon, pláne ha tényszerűen kijelenthetőek, megállapíthatóak.

Foglalkozz a saját dolgoddal, ne akarj állandó bosszúhadjáratokat folytatni másokkal, ne akarj állandóan igazságot szolgáltatni, engedd el ezeket. Egyrészt ez feleslegesen leköt (azon felül hogy dedós dolog), kész energiapazarlás, másrészt egyszer majd ezért jól péppé ver egy kevésbé higgadt vérmérsékletű emberke, aki pontosan látja miket művelsz azt akkor majd lehet csodálkozni.

2021. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
ritka szar lehet így élni....
2021. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Egy szerencsétlen kis nyomorult vagy, ezért viselkedsz így. Te is tudod, hogy semmit nem ér a létezésed, ezért vagy ilyen pitiáner. A valódi gonoszsághoz ez kevés.
2021. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!