Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem, ha az emberek...

Mit kéne tennem, ha az emberek nagy része félelmet vált ki belőlem?

Figyelt kérdés
Például utazom a buszon, a busz tömve van különféle emberekkel, és egyik sem szimpatikus nekem, egyszerűen félek tőlük, furcsa a tekintetük, furcsán beszélnek, furcsák a reakcióik, furcsán forgatják a szemüket, és félelmet váltanak ki belőlem, olyan betegnek tűnik nekem legtöbb ember, és mindent kiváltanak belőlem, csak szimpátiát nem.
2021. márc. 2. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgáld meg, hogy miért okozhatja ezt benned? Volt-e korábban konfliktusod valakivel, ami nem jól végződött? Hogyan kezeltek a szüleid, tanítottak-e önmagad megvédésére?

Mennyire reálisak ezek a nézeteid?

2021. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A buszok tele vannak fáradt és nyűgös emberekkel kik munkából vagy iskolából térnek haza/mennek dolgozni. Nem csodálom, ha furán néznek ki.

Onnan tudom, hogy én is egy vagyok közűlük, gyakran buszozom (bár pillanatnyilag nem 😅)

Ne ítélj el kérlek! 🥺😭

2021. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a beteg gondolataiktól tartok. Attól, hogyha kendőzetlenül megosztanák velem a barátaim, a családom, rokonaim a legbetegebb és ezáltal legrémisztőbb gondolataikat már teljesen másképpen néznék rájuk megmásíthatatlanul.
2021. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!