Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy egész nap, mikor...

Ha lenne egy egész nap, mikor bármilyen bűntényt elkövethetsz következmények nélkül..mi lenne az?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 18:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Bűn éjszakája stílusban? :D

Nekem túl hosszú lenne a lista, de rengeteg dolgot csinálnék.

2021. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
En nem azert nem bunozok, mert tikos, hanem mert nem akarok.
2021. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Azt vegyétek számításba hogy semmi következménye nem lehet. Azaz másnap megy minden úgy mint azelőtt, tehát nem gazdagodtok meg, csak az élménnyel. Én így értelmezem.


Ez esetben pedig én nem lopnék, nem is gyilkolnék, csak garázdaságot követnék el. Pl kifesteném graffitivel a parlament falát, vagy ilyesmi. De úgy az egészet, nagy bulival. Bemennék/felmásznék tilos helyekre, felpróbálnék múzeumi ruhákat, stb. Nem arra akarom használni a lehetőséget, hogy másoknak ártsak, hanem hogy jól szórakozzak. Ha lopnék, csak azért tenném, hogy tudjam, hogy képes vagyok rá. (A pontos tervet nem szeretném megosztani)


Komolyan bármilyen bűntényt elkövetetthettek, de ilyen unalmas közhelyes dolgok jutnak eszembe, mint a bankrablás?

Jó, a léggömbös az tetszett.

2021. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
50%
Hat szexelnek nehany novel az engedelye nelkul.(senkit nem bantanek, csak a szexre korlatoznam a cselekvest)
2021. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
26%

Én betörnék egy nekem tetsző ember házába és addig provokálnám a viselkedésemmel, míg szex nem lesz belőle.

Bár feljelenteni nem jelenthet fel, de utána jól elküldhet a francba, úgyhogy valószínűleg eléggé megbánnám utólag és a bocsánatáért esedeznék😅

2021. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
#14 az bántás lenne... nemi erőszaknak hívják
2021. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

#16, amit én az meg betörés és szeméremsértés, molesztálás. Szóval erőszak, csak rászedéssel.

Nem hinném, hogy sokkal jobb, bár nekem csak 1 áldozatok lenne, azt hiszem, hacsak nem akar valaki beszállni harmadiknak😂

2021. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
49%

#17 "szexelnek nehany novel az engedelye nelkul" ebben nem látom hol van a rábeszélés. nem mintha az sokat javítana a helyzeten


"szeméremsértés, molesztálás"

még mindig "bántás"

2021. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Igen, bántás, de ez a bűn napja.

Az engedély nélkül nőkkel szexelőnél tényleg nincs rábeszélés, nálam lenne.

Ugyanakkor ne aggódj, legtöbbünk rendelkezik lelkiismerettel és/vagy józan ésszel, ezért, ha más miatt nem is, a börtöntől való félelem miatt nem követnénk el ilyen bűnöket Bűn Nap nélkül.

Én legalábbis nem.

2021. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

#19 "senkit nem bantanek"

akkor mégis?

2021. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!