Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha éjszaka az egész kezem...

Ha éjszaka az egész kezem annyira elzsibbad, hogy nem bírom mozdítani és a másikkal kell érte nyúlnom és felemelni, akkor ennek lehet valami oka, következménye?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérkeringési probléma.
2021. jan. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azon az oldaladon alszol és "elfekszed"?
2021. jan. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez következmény, mégpedig valami egészségügyi probléma, nem az a gond, hogy a másik kezeddel kel mozgatni, hanem hogy magától nem megy. Sürgösen menj vele orvoshoz, mert egyre rosszabb lesz, most még jó eséllyel kezelhetö, késöbb csak müteni lehet, ha az egyáltalán még segít!
2021. jan. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak néha fordult elő akkor ne parázz. Nekem is volt. Úgy aludtam el hogy a fejem fölött volt a kezem vszínű hogy éjszaka nem is mozdultam, ezért kiment belőle a vér. Nekem se mozdult hiába erölködtem, nem reagált. De ez csak párszor volt mostanában már nem is.
2021. jan. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha a másik is éppen elzsibbad, mivel emeled fel ?
2021. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös :DD ez jó kérdés. Olyan még nem fordult elő velem.
2021. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer kétszer velem is előfordul ilyen. Én sem tudom olyankor megmozdítani, sőt érezni sem érzem, mikor megfogom a másikkal. Ha visszatér bele a keringés pár percen belül, nincsen semmi gond. Én le szoktam ilyenkor lógatni az ágyról oldalt.
2021. jan. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!