Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy egész nap, mikor...

Ha lenne egy egész nap, mikor bármilyen bűntényt elkövethetsz következmények nélkül..mi lenne az?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 18:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Így, hogy illegális, nem.

Ha legális lenne, gondolkoznék rajta, és talán megtenném.

2021. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%
#21 amikor ezt leírtad nem undorodtál meg magadtól? ha az anyádat "vette volna rá" így valaki, akkor is így gondolkodnál?
2021. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
31%
16: Ugy ertem, hogy nem bantanam, hogy nem utnem meg, nem fenyegetnem, nem ijesztegetnem. A leheto legkimeletesebben lefognam, finoman serules nelkul megkotoznem, es lehet hogy beernem tapizas, simogatas jellegu szexel, mert nem akarnek jelentos traumat okozni. Ha valahogy meglehetne oldani lelkiserules nelkul is, akkor ugy csinalnam.
2021. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén, most elítélhetsz, de igen.

Anyám csalfa nő, aki ahelyett, hogy megjavított volna a házasságban lévő problémákat, felrúgta azt, megcsalta apámat, majd nem volt hajlandó kompromisszumokra se a folytatást, se a jövendőbeli lakóház kérdését illetően. Folyton az anyagiakkal nyúzzák egymást, holott eddig sosem tettek ilyet.

Őszintén szólva, szerintem megérdemelné, hogy valami rossz történjen vele. Persze nem kívánom neki, hogy erőszakolják meg, de ilyen " a karma visszavág" szituációként élném meg.

2021. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

"A leheto legkimeletesebben lefognam, finoman serules nelkul megkotoznem, es lehet hogy beernem tapizas, simogatas jellegu szexel"

EZ BÁNTÁS B_ASZDMEG!! ez nemi erőszak!! ennél nagyobb trauma nem kell!


"Ha valahogy meglehetne oldani lelkiserules nelkul is, akkor ugy csinalnam"

erre egyetlen mód van: olyannal kezdj, aki magától akar veled lenni, nem kell "rávenni"

2021. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
26%

25: Igen, es itt most buncselekmenyrol volt szo "bármilyen bűntényt elkövethetsz következmények nélkül". Nem tarskeresesrol. :)))


Amugy lemernem fogadni, hogy sok no elvezne, az ilyen biztonsagos eroszakot, amikor tudna, hogy vegul semmi baja nem lesz.

2021. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat a beteg retkeket irtanám, akik az utóbbi hozzászólásokban próbálják megmagyarázni, hogy a nemi erőszak ártatlan ember ellen okés.
2021. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Leszögezném, hogy szerintem a nemi erőszak semmilyen formában nem oké. Viszont a kérdés azt írta, hogy következmény nélkül. Tehát nem lenne traumája a másik félnek, nem emlékezne rá. Mintha még sem történt volna.

Ennek ellenére persze én sosem tenném meg, mert undorítónak tartom.


Nem csak a törvénybe foglalt következmény következmény.

2021. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

28


Jogos amit írsz..így én se gondoltam bele, de akkor gyilkosságnál is másnap mintha meg se történt volna.

2021. márc. 2. 21:55
 30/30 anonim ***** válasza:
20%
A 28-as felvetes valoban jogos. Es ha szo szerint semmi kovetkezmenye nem lenne, akkor viszont mar a noknek se kene ellenallniuk, hanem nyugodtan belemehetnenek akarmilyen spontan szexbe. Vagy legalabb is, illene nem tiltakozniuk. :))))))
2021. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!