Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tudom hogy nekem vsn...

Ha tudom hogy nekem vsn igazam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha tudom hogy valamiben nekem volt igazam és nem nekem kell bocsánatot kérni hanem a másiknak akkor azt hogy érhetem el?
2021. márc. 2. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Elegedj meg azzal, hogy neked van igazad.
2021. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vársz amíg elfelejtődik vagy amíg valamelyikötök feladja és bocsánatot kér.
2021. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát általába én adom fel előbb mert nem szeretem ha feszültség vsn köztünk, szóval szerintem elfogom mondani hogy mit és hogy gondolok, de ez egy kicsit már "idresitő" hogy mindig én kérek bocsánatot(mág akkor is ha nem én vagyok a hibás) és már talán el is várja, és így neki soha nem kell
2021. márc. 2. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ertelmes vitanal nem kell bocsanatot kerni egyik felnek sem. El kell fogadnotok egymas velemenyet.
2021. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy kb semmi értelme nem volt csak "felhúzta az orrát"
2021. márc. 2. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond azt,hogy " bocsáss meg, hogy igazam van ". Morzsolj el egy-két könnycseppet és röhögj a pofájába !
2021. márc. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!