Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel/mikkel lehet megsérteni,...

Mivel/mikkel lehet megsérteni, megbántani illetve milyen mértékben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, ha olyanért bántantanak, amiről nem tehetek.

Ezzel durván meg tudnak bántani engem. :-(

2021. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én alapjáraton elég érzékeny vagyok sajnos, de próbálok nem mindent magamra venni.

Ami nekem különösen rosszul esik, ha igyekszek valamiben, megteszem a tőlem telheő legjobbat, és nem értékelik, vagy még le is szólnak érte.

2021. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak olyan ember tud igazán megbántani,akit nagyon szeretek.Ilyen most kevés van,jelenleg 2.És azt is csak akkor,ahogy az 1-es is írta,amikor meghazudtolnak,pedig igazat mondtam.
2021. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a #2-eshez. Különösen rosszul esik, ha a szakmai oldalamat ócsárolják, pláne ha még igazságmorzsákat is fel lehet fedezni a kukacoskodásban.


Ebben is igyekszem fejlődni, ma már jobb a helyzet, mint hónapokkal ezelőtt.

2021. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

-Bunkó stílusban mond vki véleményt, vagy beszólogat, és nyilvánvaló, hogy az az cél, hogy a másikat degradálja meg egyet belerúgjon, még utána élvezkedik is hogy na milyen jót mondott, de ha visszakérdezek, akkor azzal takarózik, hogy ő "csak őszinte volt"

-Mikor beállítanak valamilyennek, amilyen nem vagyok, és hiába mondom el az én részemet, hogy teljesen másról van szó - halottnak a csók...

- de leginkább ha nem fogadnak el, és meg akarnak változtatni, vagy rám akarnak erőltetni valami olyan szerepet amilyen én nem vagyok.

2021. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2021. márc. 3. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
6.:Szívesen! :)
2021. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is az érzékenyebbek közé sorolnám magam, de szerencsére már nem veszem annyira magamra a dolgokat, mint rég.

-Ha olyanért piszkálnak, amiről nem tehetek. (göndör-féle haj, és testalkatom, ami magas és sovány)

-Amikor odateszem magam, és ha nem is megy, de legalább igyekszem, de csak beszólogatást és megszégyenítést kapok.

-Ha semmibe vesznek, nem értékelnek.

-Ha valamit jól csinálok, azt természetesnek veszik, és szóra sem méltatják, de amit egy kicsit is elrontok valamit, hirtelen én leszek a világ legnagyobb hibája.

-Amikor valaki, (pláne, ha felnézek rá) bunkó/alpári stílusban fogalmazza meg a véleményét rólam, vagy "ad tanácsot", pedig érződik, hogy a kötekedés és beszólogatás a cél. Ezzel főleg akkor lehet nagyon megbántani, amikor sok ember előtt és direkt hangosan teszi az illető, majd pedig odamegy a "közönséghez" és plusz kommentálást ad nekik :(

Nem tudom őket rangsorolni, de mindegyik nagyon tud bántani, viszont az utolsóval van egy nagyon friss "élményem" :c

2021. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!