Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha ilyen alacsony...

Nagyon gáz ha ilyen alacsony vagyok? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szerintem már nem fogok nőlni.De nagyon frusztráló hogy ilyen alacsony vagyok. 156 cm vagyok 3 éve nem nöltem semmit.

16/l



2021. márc. 3. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne gáz? De komolyan.
2021. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Anyukám 149 centi volt. Úgyhogy kedves 16 évesek, befejezhetnéd végre a kamus kérdések kiírogatását a kg-król és a magasságról.


Nagyon uncsi vagy. De látom, itt éled ki magad, mert neked nincs életed.

2021. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Én 150 cm vagyok és 60 éves. Soha nem volt belőle gondom, sőt előnyöm. Mindig szimpatikus egy alacsonyabb, mint egy nagyon magas nő.
2021. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem inkább te éled ki magad 16 éveseket negatívan leíró kommenteket irogatasaval mellesleg nagyon ismerhetsz engem ha már megtudtad mondani hogy unalmas vagyok.De ez csak téged minősít..
2021. márc. 3. 21:43
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Az elmúlt másfél napban legalább ez a 4. olyan kérdés, ahol 16l szerepel és mind ugyanolyanok, súly, magasság.


Kicsit "fura" véletlen egybeesés, hogy hirtelen ennyi 16l-es kérdés van. Előtte meg semmi.

2021. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2021. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele
2021. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

“nőlni”

Ahelyett, hogy egy olyan tulajdonságodon siránkozol, ami az örökkévalóságban sem fog megváltozni, inkább tanulj meg az anyanyelveden helyesen írni.

BTW, én 21 évesen vagyok 148 centi. Amióta távoztak azok az emberek az életemből, akik szó szerint kikényszerítették, hogy emiatt rosszul érezzem és kevesebbnek tartsam magam, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, és felnőtt fejjel már egyáltalán nem zavar ez a tulajdonságom.

Nagyon sok ember van így nagyon sok tulajdonsággal: ha nem lennének körülöttük olyan emberek, akik diszkriminálják őket olyan tényezők miatt, amiről nem tehetnek, akkor tényleg semmi problémájuk nem lenne magukkal.

Valaki megalkotott így, és jónak vélte. 😏

Anno, amikor bizonyos emberekkel közöltem, hogy 150 alatt vagyok, úgy néztek rám, mintha azt mondtam volna, hogy marslakó vagyok.

Pl. Ázsiában egyáltalán nem lenne megdöbbentő még az én magasságom sem. Nem mellesleg a nagymamám valószínű, hogy kazah származású volt, szóval én részben valóban ázsiai vagyok, nem csoda, hogy ezek a külső tulajdonságok dominálnak rajtam.

Már nem próbálom meg kényszeresen belepréselni magam abba a sztenderdbe, amit a média és a trendhullámok felállítottak.

2021. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Én 153 cm vagyok.
2021. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most mondjam azt, hogy valószínűleg nagyon cuki lehetsz és megnéznék rólad egy képet?
2021. márc. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!