Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre hogy egy...

Csak én vettem észre hogy egy jó része az embereknek nem tudja a saját magasságát ?

Figyelt kérdés
A legtöbben szerintem teljesen rosszul tudják. Én pl biztosra tudom hogy 176 cm vagyok, nem egyszer volt mérve. És volt hogy tőlem alacsonyabb emberek (170-173 kb) mondták magukat 180-nak, 179-nak, de olyan is aki velem egymagas volt és 187-nek. Szerintem ezzel magyarázható inkább ez a növekvő átlagmagasság.
2021. márc. 6. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Én 172 vagyok, cipő nélkül mértek, még 20 éves koromban. Most 25 vagyok, de azóta egy centit sem nőttem.
2021. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ez hogy jön ehhez ?
2021. márc. 6. 09:18
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
#2: Úgy, te gyökér, hogy feltettél egy kérdést, ami lényegében állítás volt, én meg simán csak válaszoltam, hogy jól tudom a magasságomat. Miért kell f...kalapnak lenni?
2021. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az azért megvan hogy az ilyen átlagokat nem bemondás, hanem valódi mérések alapján készítik? (Amúgy igen, "azt" is. Különben az egész világon 23 centi lenne az átlagméret 😂)

Én még olyat nem láttam hogy valaki 10 centit mert volna ráhazudni a magasságára, ennyire senki nem lehet sötét, de 3-4 centivel gyakran bepróbálkoznak a férfiak. De már az is elég kínos.

Mi nők, ha alacsonyak vagyunk szintén pár centivel többet mondunk, viszont nagyon sok extrém magas nő inkább letagadni próbálja. Nekem is van egy barátnőm aki 180-nak mondja magát és rosszul esik neki ha azt mondják ne hülyéskedj sokkal nagyobb vagy. Én 175 vagyok és magassarkúval is jóval kisebb vagyok nála...

2021. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem is az van, hogy nem tudják. Szándékosan magasabbnak hazudják magukat, mert úgy vannak vele, hogy úgy sem derül ki. Persze nem +/-2cm-re értem ezt, hanem 5-10 cm-re. Egyébként az is igaz, hogy az emberek nagyrésze nem tud rendesen sem magasságot, sem súlyt becsülni. Pl. én 164 cm vagyok. Online volt már hogy írták milyen nagyon kis törpe vagyok stb. Aztán élőben meg aki emiatt fikázott kb egy magas volt velem 2-3 cm híjján. Meg úgy a valóságban átlag magasnak tartanak engem. Szóval ez ilyen. Nem vagyok magas nyilván, de olyan nagyon alacsony sem, csak én nem hazudok a magasságomról.:D
2021. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2-es nem azt kérdeztem hogy hány centi vagy, hanem amiket leírtam azzal kapcsolatban.


Amúgy meg nem hiszem hogy az összes embert megmérik, szerintem csak bemondásra megy. Ne legyetek naívak, az emberek jó része lazán hazudik akár 5-10 centit. Ilyenkor bajban vagyok hogy beégessem azzal hogy elmondom hogy kisseb vagyok közben meg magasabb vagyok vagy inkább csak hazudjak én is többet.

2021. márc. 6. 09:37
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
#6: És ezért egy utolsó g..inek kell lenned? Ásd el magad, te kis nyomi!
2021. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A mi családunkban mindenki tudja, hány centi. Nem tudom, milyen helyekre jársz te... :D
2021. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem bemondásra megy.


És nem tudom milyen körökben forogsz, de az emberek "nagy része" nem próbál meg 5-10 centit hazudni amikor még a 3-4-re is rá lehet jönni. Elképzelem ahogy a velem egyforma pasas állna mellettem (a 175 centis vagyok) és próbálna meggyőzni hogy ő 180, vagy több. Nevetséges.

2021. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Én 173 cm vagyok (nő). A főnököm is egyszer emlitette, hogy ő 182 magas. Pont egyformák vagyunk.. 😃

Randizós korszakomban is volt, hogy azt irták a pasik, hogy ekkorák, meg akkorák, aztán egyáltalán nem 😂

2021. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!