Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy véli, hogy a...

Más is úgy véli, hogy a koronavírus és a miatta kialakult helyzet hosszú távon a társadalom elmagányosodásához vezet?

Figyelt kérdés

2020 márciusa óta, mióta kirobbant ez a fránya vírus, az életünk nem a megszokott mederben folyik. Én szociális, társaságkedvelő emberként nagyon hiányolom a közösségi élményeket. Nehezen viselem, hogy nem lehet elmenni egy koncertre, beülni egy moziba vagy egy kávézóba. Arról nem is beszélve, hogy a digitális oktatásnak is van jó pár hátulütője. Több ismerősöm panaszolta, hogy romlott a látása, plusz gyakran fáj a válla és a nyaka, mióta beállt a távoktatás, szerintük a jelenléti oktatás a normális állapot, a digitális oktatás pedig egy kényszermegoldás, ami közel sem olyan hatékony. Ezzel én is egyetértek. Azt is megjegyezték, hogy közülük többen magukba fordultak, mióta kénytelenek otthonról tanulni.


Ti hogyan vélekedtek?



2021. jan. 7. 14:29
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*Bocsánat, úgy akartam kifejezni magam, hogy 2020 márciusa óta, mióta Magyarországra is betört a vírus
2021. jan. 7. 14:30
 2/29 anonim ***** válasza:
24%

Kamu, kamu, kamu !!!


Aki eddig is antiszociális volt, az a vírus alatt is az marad, a társasági emberek pedig meg tudják oldani, hogy programot szervezzenek maguknak, vagy találkozzanak egymással.

2021. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
11%
2 vagyok: A vírust sokan csak önigazolásnak használják, hogy miért nem mennek el sehova, miért nincs barátjuk stb...
2021. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
49%
🤔🤫
2021. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

Én is így gondolom.

Ez~rt nem támogatom/gattam a lezárásokat.


Egy kivétel van. Ha be kellene oltatni magam egyébként. Úgy maradok inkább otthon.

2021. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 7. 14:42
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
Valószínű, akinek korona előtt nem voltak barátai, annak most sincsenek.
2021. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
Én is társaságkedvelő ember vagyok és érdekes, egyáltalán nem érzem magam magányosnak. Ugyanúgy találkozom a barátaimmal, vagy egymás lakásán vagy szabadtéri programot szervezünk.
2021. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Az ember egy leleményes faj, ennél nehezebb helyzetekben is feltalálja magát. Rock koncertek nincsenek, ezért haverokkal a garázsban bulizunk. Konditermem zárva, súlyzózok otthon. Szóval aki akar az tud sportolni, közösségi életet élni, stb. Aki most otthon gubbaszt, az a járvány előtt is pontosan azt csinálta.
2021. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
9-es, teljes mértékben egyetértek veled.
2021. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!