Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most a vírus helyzet, meg a...

Most a vírus helyzet, meg a korlátozások miatt amikor is az emberek mindent elkapkodnak a boltokban könnyebb helyzetben van most az, aki tart otthon baromfit és meg is tudja pucolni?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnétek hogy falusi vagyok, nem ott élek hanem városban. Gondoltam ezt jobb tisztázni, mert szeretik az ilyen embert le parasztozni. :)

2021. márc. 6. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Hát nem tudom!

Nekünk az első menetben sem volt gondunk, most sem lesz.

Pedig akkor igazán meg voltak őrülve azok, akik egy hosszú hétvége miatt is begőzölnek.

Akkor is kaptunk mindent ami kellett, 2 hetente mentünk a boltba, most sincs másképp.

2021. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Élesztő legyen otthon! :D
2021. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én Pesten lakom, panel lakásom van, itt baromfi nehezen tudnék tartani, max csirkemellfilét a fagyasztóban, bár ha nagyon friss húsra lenne szükségem, néhány galambot biztos be tudnék csalogatni az erkélyen... Kenyérsütőgépem van, élesztő és lisztem is sok van, de azért nem sütök minden nap friss kenyeret /kalácsot, mert a család kevésbé szereti. Egyébként nem tapasztaltam, hogy ki lenne ürülve a bolt, voltam ma lent, minden volt. WC papírom az van itthon 4 x 48-as csomag, és tejem is kB 6 karton, de csak azért, mert akciósak voltak ezek az auchanban pár hete.
2021. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Huszonéve költöztem vidékre, amikor a csemetéim önállóak lettek. Azóta csak alapélelmiszert (mint pl só, cukor liszt) vásárolunk boltban, minden egyebet megtermelünk, előállítunk magunknak Nem esünk kétségbe, ha csirkét kell vágni, illetve lévén bősz horgász, halat kell pucolni.
2021. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!