Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan emberrel, akit nem tudtatok elképzelni fiatalként/gyerekként?

Figyelt kérdés

Nekem egy gimis osztálytársnőm volt ilyen, szóval 15 éves kora óta ismertem és már akkor olyan volt, mint egy öregasszony. Tudom, nem tehet róla és nem köcsögségből mondom, de mindenféle baja volt és folyton úgy panaszkodott, mint ahogy a nyugdíjasok szoktak, hogy fáj a csípője meg a lába meg mindene. Még a személyisége is olyan öreges volt, amikor beszélgettem vele, olyan volt, mintha egy idős nővel társalognék, még úgy is gesztikulált néha, mint amit addig csak idősebbeknél láttam, stb. Valamiért sose tudtam elképzelni, hogy valamikor, nem is olyan rég még kisgyerek volt.

Nektek vannak ilyen ismerőseitek?


2021. márc. 6. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudok egy ilyen lányról, évfolyamtársam volt. Nagyon hasonló tulajdonságai vannak, mint amelyeket te is írtál. Tényleg létezik ilyen jelenség.
2021. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vicces lenne, ha ugyanarról beszélnénk :)
2021. márc. 7. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Kecskeméti?
2021. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem :/
2021. márc. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!