Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen fura emberekkel találko...

Milyen fura emberekkel találkoztatok életetek során?

Figyelt kérdés
Igazából onnan jött a kérdés, hogy folyton szorongok, hogy mások hülyének vagy szerencsétlennek gondolnak, közbe amúgy teljesen normális, illedelmes a videlkedésem bárhol. Ti a munkátok soránk találkoztatok már ténylegesen furcsa emberekkel, akiknek furcsa kéréseik voltak? Pl. kiborultak valami miatt, vagy nem akartak fizetni? Kíváncsi lennék ilyen sztorikra, hátha akkor ekmúlik a szorongásom és a megfelelési kényszerem végre. :D

2021. márc. 3. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi helyemen van egy "kolléga", aki protekcióval került be. Kicsit nagy az egója, de olyan sötét és tudatlan mint egy majom. Kicsit irritáló, amikor azt hiszi, hogy ért valamihez közben meg nem is.

Engem mindig meglep, hogy az ilyen hogy volt képes életben maradni felnőtt koráig.

2021. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ilyen mint te. Ninc smiért szorongni. A legdebilebb balgának, és a legnormálisabb bölcsnek is tele van a személyisége furcsaságokkal. Mert mindenki más valóségot teremt magának, és ezeknek csak egy része egyezik.
2021. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező: én sokak szemében fura vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy te per se vagy fura, hanem mások a szokásaid, viselkedésed mint másoknak. Pl én 3 diákkal kerültem egy albérletbe, és baromira nem voltak rám tekintettel, egész nap bulikáztak, ittak, cigiztek, rendetlenséget hagytak maguk után. Ennek az ellenkezőjét is tapasztaltam: van aki olyan szinten rendszerető volt, hogy 1 hét után elköltözött, mert nem takarítottam fel minden nap alatt. Van aki pedig ígérgette h fizet, és sosem fizetett, inkább kussolt. Tele van a világ elmebetegekkel.
2021. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!