Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak kilométeres...

Miért vannak kilométeres sorok az IKEA előtt most a két hetes zárás miatt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 11:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ilyen sorok nem voltak eddig.
2021. márc. 7. 13:13
 12/15 anonim ***** válasza:

11

'az IKEA vezette vissza a vírus miatt a korlátozott létszámot és a távolságtartást az áruházon belül, ezért vannak a feltűnő sorok.'


Korlátozások sem voltak eddig az IKEA-ban.

2021. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Én pont akkor ugrottam be az IKEA-ba 2 szelvény gombelemért, amikor még nem korlátozták a létszámot, de már levegőben volt a lezárás. Eszméletlen tömegek voltak bent, karácsony előtt nincsenek ennyien, a kasszánál csak dőltek ki az emberek, millióan álltak sorba a büfében. Úgy is voltam vele, hogy ha nem találok rögtön a kasszánál elemet, akkor hagyom itt az egészet azonnal. És nem konyhabútorral, meg sütővel a vállukon nyüzsögtek, hanem tükrökkel, képkeretekkel, szobanövényekkel, csupa létfontosságú dolog két hét otthonlétre. :D Akik meg az élelmiszer részlegről áramlottak ki, több zacskó húsgolyó, lazac stb. a szatyorban, bámulatos, milyen jólétben élünk, hogy az emberek svéd kajákból halmoznak fel...
2021. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert mindenkinek most kellett: FRAKTA táska, UTRUSTA sarokpánt, OFTAST étkészlet, RYEK izzó és ALKALISK elem. Na meg METOD alkatrészek és BESTA tároló.

[link]

2021. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nem Alkalisk, hanem Plattboj elem kellett, hetek óta próbáltam szerezni, de minden ALDI-ban hiánycikk volt. Vércukormérő és mérleg csak ezzel működik, s ezek fontos eszközök a várandósgondozásban manapság, a baba nem megy távmunkára. :D
2021. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!