Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem bízom meg az...

Csak én nem bízom meg az emberekben?

Figyelt kérdés

Ezt sajnos vagy nem sajnos de szó szerint kell érteni. A helyzet az hogy anyám és apám kivételével egyáltalán nem bízok meg az emberekben.

Bár vannak olyan pillanatok amikor bennük sem de azért hellyel közzel még ők csak csak viszont a többségben tényleg nem.

Nem tudom mi lehet ennek az oka anno kicsit jóhiszeműbb voltam aminek sajnos lett böjtje de mostanában ez nem igazán mondható el.

Van még olyan aki hasonló helyzetben van?



#furcsa #bizalmatlanság #naivitás #nem bízok emberekben #kétszínű emberek
2021. márc. 7. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.
2021. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyre inkább tudatosul bennem hogy bizony nem éri meg megbízni bennük. Sok rohadék.
2021. márc. 8. 15:34
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos elég későn jöttem rá, hogy nem szabad bízni senkiben sem, pedig nem vagyok egy buta ember (szerintem), de addigra nagyon sokat csalódtam. Nagyon hinni akartam benne hogy találok egy olyat mint én, akinek szintén fontos a barátsága, a kapcsolata. A legnagyobb pofont a testvéremként szeretett barátnőmtől kaptam, azóta inkább el is kerülöm az embereket.
2021. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ocsmány egy faj az ember.
2021. márc. 10. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!