Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nem bízom az...

Mit tegyek, ha nem bízom az emberekben?

Figyelt kérdés

Egész életemben mindig becsaptak, hazudtak és elárultak. Nincs erőm barátkozni vagy megbízni bárkiben is.

Ez igaz párkapcsolati és baráti szinten is.



2018. máj. 23. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bízok az emberekben és ez teljesen rendjén van. Nyugodtan beszélhetsz bárkivel nem kell bunkónak lenni de a titkaidat amiket esetleg nem szeretnél ha mindenki tudna ne mondd el nekik pár hónap ismertség után. Párkapcsolat ugyanez csak ott még azt is hozzátenném, hogy ne költs egy vagyont rá az első évben. Ilyen világban élünk az a hülye aki megbízik az emberekben.
2018. máj. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Rokon lelkek vagyunk..

Dettó ebben a helyzetben vagyok. Barátilag nagyon durva ügyeim voltak,ami miatt már nincs erőm barátkozni, és szerintem nem is tudok. És hiába vagyok megbízható,hiába számíthattak rám a barátaim. Mi lett ebből? :Valami miatt féltékenyek lettek rám,és hazugságokkal tömték mások fejét rólam. Hát,köszönöm, de ebből többé nem kérek. Teljes mértékben átérzem a helyzetedet,sőt.. Én csak arra várok,hogy begyógyuljanak az egyébként nem kicsi sebeim, és legalább egy kicsit is legyen erőm és önbizalmam barátkozni. Lehet hogy neked is ez kellene. De lehet hogy te erre jobban tudod a választ, csak nézz magadba,és gondold át hogy neked hogy lenne a legjobb.:)

2018. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Engem most árultak el, ezért is kerestem rá az árulás szóra itt gyk-n. Leírhatatlan, amit napok óta érzek. Muszáj megbíznod valakiben, különben begolyózol. De hogy ki lesz az, azt jól válaszd meg. Ismerkedj olyan emberekkel, akik hasonlítanak rád.
2018. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!