Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hetero vagyok, de érezhetek...

Hetero vagyok, de érezhetek szerelmet saját nemembe tartozók iránt is. Hogy működik ez?

Figyelt kérdés

Nem tud felizgatni a saját nemem testének látványa, semmit sem tartok izgatónak benne. Volt hogy elképzeltem, és gondolat szintjén sem tetszett.

Viszont van amikor olyan tudatállapotot tudok elérni, amikor szerelmet érzek saját nembe tartozó felé, és ilyenkor pl puszit akarok adni a szájára, de itt se akarok szexelni, csak szerelmeskedni.



2021. márc. 9. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy heteró, ilyen egyszerű.
2021. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd légyszivés, mint egy értelmes ember?
2021. márc. 9. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem gondolom hogy szükséges lenne kifejteni, de parancsolj:

A szexuális orientáció egy skála, nem csupán egy háromfokozatos valami, hogy heteró-biszex-homo. Mindenki a skála bizonyos pontjain helyezkedik el. Értelemszerűen a skála egyik végén van a full heteró, a másik végén a full homó. Aki bármit is el tud képzelni a saját nemével (tökmindegy hogy csak egy csókot, csak romantikus vonzódást, vagy fizikai dolgokat is) az nem a skála végén helyezkedik el, tehát tuti nem heteró.

2021. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha valaki a saját nemébe is tud szerelmes lenni, az nem heteró. A leírtak alapján a személyéhez vonzódsz, nem a testéhez, ami a pánszexuálisokra jellemző.

Esetleg még az jutott eszembe, hogy aszex vagy, vagyis nem érzel szexuális vonzalmat.

2021. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ellenkező neművel érzek szexuális vonzalmat.

3#, Majdnem jól írtad. Ez két egymástól különböző skála. Egyik oldalán a 0 szexualitás, másikon a teljes szexualitás. Aki mindkettőben egy magason van, az a biszexuális.


De én nem csak szexualitást kérdezek. Miért van, hogy szerelmet mindkét nem felé, szexuális vonzalmat csak egyik felé érzek?

2021. márc. 9. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek annyira hozzá, de azt mondanám, hogy heteroszexuális és biromantikus vagy.
2021. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerű. Nem vagy hetero
2021. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Te úgy vagy hetero, ahogy én 3 pár strandpapucs.
2021. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!