Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinalnatok a helyemben?...

Mit csinalnatok a helyemben? Hogyan viselkednetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A rovid sztori az hogy harom honappal ezelott kirugtak a munkahelyemrol (letszamleepites miatt, masik 9 munkatarsammal egyutt). Ekkor az egyik baratom amikor meghallatta (egyik kozos ismerosunktol) hogy mi tortent egybol jott azzal hogy oh de miert? oh basszus, akkor most szomoru vagy? jaj akkor most mi lesz? kerdesekkel, ami igen, majdnem hogy meg cuki is lett volna a kedvessege/figyelmessege/aggodasa csak az a hangnem ahogy kerdezte, tudjatok, az a fajta amikor orulsz a masik szerencsetlensegenek es amikor tudod hogy stresszel hogy legyen masik munkaja akkor meg folenyeskedsz hogy neked van munkad es te egy sztar vagy mert imad a fonok. Na, mint kiderult (szintem ugyanattol a kozos ismerostol, ok egy helyen dolgoznak) hogy hat a fonok bizony nincs megelegedve vele es kerek perec meg lett mondva hogy vagy osszeszedi magat vagy akkor mehet el a cegtol. Most hetvegen fogunk talalkozni es legszivesebben en is visszakerdeznek hogy juj mit mondott a fonokod? nem felsz hogy ki leszel rugva? ha ki leszel rugva mit fogsz csinalni? csak hogy erezze o is a torodest...amikor kirugtak nagyon rosszul esett, mert szerettem a munkam de foleg a csapatomat es igen, nagyon rosszul esett ahogy o kerdezte azzal a rosszindulattal es most hogy ez a szitu van vele ugy visszaadnam neki, hadd parazzon o is kicsit hogy akkor majd hogy fog boldogulni ha neki nem lesz munkaja. Nagyon szivesen visszaadnam neki csak egyik enem (sajnos ez az erosebbik) nem akar ilyen gyerekes lenni meg szemetkedos...viszont ha most visszaadnam neki akkor lehet elgondolkozna rajta hogy ez egyebkent hogy esik a masiknak. Ti mit tennetek?

2021. márc. 9. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, az ilyen a saját, torzult álomvilágában él.

Magának sem vallaná be, hogy tényleg rossz munkaerő, nem hogy neked.

Felesleges leállni az ilyennel, ignorálni kell

2021. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most ezek a mondatok amiket leírtál szinte 100%-ban megegyezik egy ismerősömével. De nem gondol ő semmi rosszra, csak ő így szokott érdeklődni, ilyen a személyisége. Lehet fura és ne megszokott, de amúgy ilyen embernek ismerted meg? Ne csak ez alapján itélj mert lehet ha undok módon visszaadnád neki, miközben ő csak együtt próbált érezni akkor az elég gáz lenne tőled.

Szerintem akármi is volt mögötte csak hagyd az egészet. Rövid az élet ne törődj olyannal ami + feszültség számodra. Ha ő ilyen akkor még pár évig élvezheti aztán az ő ideje is lejár mint mindenki másé.

2021. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy ne csinald, de azon gondolkodj el, hogy kesobb hetekkel honapokkal kesobb is tetszeni fog-e amit csinalni akarsz, nem fogod-e magad rosszul szanalmassan erezni, azert mert te is ilyen pitianer voltal. Volt olyan munkahelyi konfliktusom, hogy jo okkal bemoszerolhattam volna valakit, de aztan kesobb orultem neki, hogy nem sullyedtem le arra szintre, pedig akkor hatarozottan jol esett volna.
2021. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!