Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csinálnátok, ha így...

Ti mit csinálnátok, ha így viselkedne veletek valaki?

Figyelt kérdés

Van/volt egy régi "haverom" akinek jó pár éve elintéztem, hogy vegyék fel irodára ahhoz a céghez ahol én már eleve dolgoztam akkoriban. Viszont fél év után az alábbi viselkedést produkálja velem szemben.


Kibeszél a hátam mögött. Ha bármi kisebb hibát vétek akkor rohan egyből a főnökséghez, hogy mennyire nem jól végzem a munkámat , és hasonlók.

Ha ő szabadságon van , én tartom a szavam , hogy addig felügyelem a munkáját. Mikor én mentem el akkor le se xarta jóformán az én munkámat , és amikor visszajöttem a szabadságról azt sem tudtam , hogy érjem magam utol.

És ez az ember egy sima melós volt korábban. Sosem gondoltam volna , hogy ennyire köcsöggé tud válni valaki. Mert okot nem adtam rá , hogy ilyen legyen. Segítek valakin , és azt kapom vissza , hogy ahol tud ott fúr ?


Egszer mikor nagyon teliszaladt a tököm akkor megkérdeztem tőle , hogy aztán mi a búbánatért ilyen faxkalap, arra csak annyit válaszolt , hogy nem tehet róla , hogy ő sokkal jobb nálam.

Továbbá , hogy munkába nincs barátság....


2017. aug. 14. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A magyarok ilyenek. Szerinted külföldön miért nem hajlandóak a magyarok egymásnak segíteni? Pont emiatt.
2017. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ajj, még olvasni is rossz volt. Sajnálom.

Nálam is volt hasonló, sajnos ezzel nem sokat lehet kezdeni. Amúgy az ilyen primitívebb emberek szokták mondani, hogy "nem tehetek róla, hogy sokkal jobb vagyok nálad".

2017. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem le kellene szoknod arról, hogy megismered. Tovább megyek: ha a munkában nincs pardon, akkor úgy helyettesítsd, hogy az összes szabadsága után a szőnyeg szélén kelljen kezdenie.
2017. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Én megfogadtam egyébként hogy soha senkinek nem szólok hogy van hely a cégnél ahol dolgozom vagy bárkinak segíteni munkát szerezni.


Velem is volt egy hogy egy ismerősnek szóltam van üres hely. Na fel is vették. Erre jött a céghez új ügyvezető, ez az "ember" meg elkezdi neki magyarázni hogy nem is dolgozom semmit a cégnél, nem is fontos a munkám, stb.


Azt hittem a pofám leszakad.

2017. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy része ilyen, addig vagy jó amíg ki tudnak használni, aztán meg ellened lesznek.


Én legutóbb felhívtam egy "haveromat" hogy rég dumáltunk, nincs e kedve összefutni. Erre lepattintott olyan kifogásokkal hogy "még mosnom is kell, meg össze kell készíteni holnap reggelre mert munka". Hozzáteszem bolti eladóként dolgozik arra azért nem nagyon van mit készülni. Majd visszakézből a munkámra terelte a szót, és mondta hogy "Azt mondtad most lesz sok munkátok, majd szólj már légyszi az érdekemben..."


Arra nem veszi a fáradtságot hogy egy sörre leüljön velem, de elvárja hogy munkát adjak neki...

2017. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!