Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit vegyek a fizetésemből?

Mit vegyek a fizetésemből?

Figyelt kérdés
Lehet sok embernek furcsa,szokatlan,de már egy ideje úgy érzem megvan mindenem amire valaha vágytam.És nem vagyok igénytelen hanem épp fordítva,és már úgy érzem,hogy csak megszokásból megyek dolgozni nem látom értelmét meg ilyenek amiért az ember általában dolgozni megy.Velem van a baj vagy más is járt ilyen cipőben,ha igen mit csinált ellene?

2021. márc. 9. 17:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Gyűtsd a bankszámládon és majd ha kell vmi akkor megveszed,ennyi.

Jó dolog a spórolás főleg ebben a bizonytalan helyzetben

2021. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Jöhetnének normális válaszok is.nem fogok adakozni,pláne olyan nincstelennek aki itt gyk-n böfög be veréb válaszokat.tegyetek ti is hogy legyen!
2021. márc. 9. 18:58
 13/28 anonim ***** válasza:
Menj el nyugdíjba.
2021. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bizonytalan jovore valo tartalekolas nem haszontalan gondolat.
2021. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Sunshinedoll ***** válasza:
De miért kell elkölteni? Adakozz, költs élményekre, fektesd be okosan, hogy hamarabb befejezhesd a munkát és anyagilag függetlenné válj.
2021. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Élesztőt, WC-papírt.
2021. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én kecskét vennék,állítólag a kecske tej egészséges és finom is.
2021. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez nem is rossz ötlet,lehet tényleg veszek pár állatot is,csinálok belőle még több pénzt meg legalább letudom magam kötni vele.
2021. márc. 9. 22:43
 19/28 anonim ***** válasza:

Fogadj be nagytestu kutyakat menhelyrol . Ha rendes hussal csonttal zoldseg (barf) eteted,akkor mar 3-4 masztiff/meretu kutyus szepen mutstja a gazdagsagod mas elott es ok is boldogok lesznek. Sot kikepzot is hivhatsz,az is szivja a penzt rensesen.


Ha lakasban tartod,mindig lesz mit venned 😁

2021. márc. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
47%

"Nem adakozok". olyan rossz dolog adakozni pl menhelyeknek, SMA-s bébiknek, stb?

Akkor ha ilyen vagy, dugd fel a segédlet a pénzed. De jó mélyre.

2021. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!