Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek nekik az első...

Mit vegyek nekik az első fizetésemből?

Figyelt kérdés

Életem legelső fizetését kapom nem sokára a kezembe, nem egy hatalmas összeg, de szűkebb családomra(szüleim,testvérem,és keresztfiam) szeretném költeni. Mindenki kapna valami kisebb értékű ajándékot.


Tudom, hogy "én ismerem őket, nekem kéne tudnom mit szeretnének.." de szüleimmel bajba vagyok:\ nincs ötletem:\ lehet vmi közös ajándékot kellene, vagy nem is tudom:\


Ötleteket szívesen várok!:))


19/L


2011. máj. 11. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok az első fizudhoz!:)

Másodszor, olyan cuki ez a kérdés!:))

Én a helyedben nem ajándékot vennék, hanem rendelnék egy étteremből tálakat, összeültetném az egész családot és megvendégelném őket. Így legalább együtt is vagytok!

2011. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

hivd meg őket sütizni,pizzázni vagy

lepd meg őket és magadat is szinházjeggyel vagy

strandbelépő

2011. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

jó ötletek:)

bár akk már inkább megsütném/főzném én magam, szeretek főzni^^


várok még ötleteket:)

2011. máj. 11. 15:36
 4/17 A kérdező kommentje:
és köszönöm az eddigieket:)
2011. máj. 11. 15:37
 5/17 elistvan ***** válasza:
Valami jelképeset vegyél szerintem, egy ajándékban sosem az értéke számít hanem, hogy kitaláld mire vágyik a másik tehát ne felesleges dolgot. Már maga az is nagy figyelmesség ha az ember utánanéz a dolgoknak megnézed több helyen utánaérdeklődsz, hogy mi hol mennyi.
2011. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 elistvan ***** válasza:
Gyerekek édesség valami márkásabb vagy gyümölcs, felnőttek kávé/bor.
2011. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha valami közös ajándékot szeretnél a szüleidnek, vegyél valami olyat,ami nem tárgy, hanem mondjuk élmény.

Én például karácsonyra színházjegyet vettem a szüleimnek és nagyon örültek neki :).

Valami ilyesmire gondolok.

L/24

2011. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én valami elegánsabb étterembe vinném a családot :)
2011. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Esetleg valami luxusnak számító konyhai cucc?:) Mint pl. grillcsirkesütő?:) Amúgy a főzés nem rossz ötlet, olyan kevés igazán boldog pillanata van az embernek, hogy megünnepelhetnétek, hogy végre van munkád!:)

Egyébként az én családomat olyasmivel is el lehet kápráztatni, ami a fiatalok számára mindennapos dolog, pl egy 3D mozi vagy lézerszínház..:) (bár az már azt hiszem nincs is..)

2011. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akar mit is veszel, ne felejts felre tenni egy kis penzt az elso fizubol. Ez jelkepes, ha igy csinalod, akkor a jovoben is sporolos leszel, meg tudod tenni ezutan is. Egy papir penzt es fizetesi nyugtat rakj el "emleknek". Gratulalok! Ugye milyen jo erzes?
2011. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!