Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit vegyek a fizetésemből?

Mit vegyek a fizetésemből?

Figyelt kérdés
Lehet sok embernek furcsa,szokatlan,de már egy ideje úgy érzem megvan mindenem amire valaha vágytam.És nem vagyok igénytelen hanem épp fordítva,és már úgy érzem,hogy csak megszokásból megyek dolgozni nem látom értelmét meg ilyenek amiért az ember általában dolgozni megy.Velem van a baj vagy más is járt ilyen cipőben,ha igen mit csinált ellene?

2021. márc. 9. 17:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Sok pénzem van, nem tudom mire költsem. ---> Veszek pár állatot, hogy csináljak belőle mégtöbb pénzt.


Jajj de okos vagy egyem a zuzádat

2021. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, én a hobbimra költök elég sokat, illetve utazásra, amikor lehet.
2021. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én lovat vennék.
2021. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha van kertes ház ahol el is fér.Mi a haszna?
2021. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Lehet vele lovagolni,ki járni vele az erdőbe,versenyekre is lehet vele járni,edzeni majd díjakat nyerni és pénzt keresni.
2021. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kevés pénz kell és idő is mert nem lehet hetekig az istállóban hagyni a lovat ha versenyezik vele vki.Ez egy külön életmód
2021. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Lovardába szívesen gondozzák,tartsák,igaz pénz kell hozzá.
2021. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én is hasonló cipőben vagyok. Nagyon fiatalon meg volt már mindenem: ház, autó, befektetés, vagyon, stb köszönhető néhány sikeres üzletemnek és az örökségemnek.

Még 30 sem voltam, amikor én is úgy voltam vele, hogy nincs miért dolgozzak, megvan mindenem és nincs már mit megvalósításak.

Azóta is úgy vagyok vele, hogy nem akarok én milliárdos lenni, de éhezni sem.

Tehát ott hagytam a munkát és el kezdtem felélni a vagyonom. Tipp: NEM jó ötlet!

A pénz nagyon hamar el tud menni. Nem költekeztem agyon magam, de volt már család, gyermek, betegségek és a pénzcsapot egyre jobban meg kellett nyitni.

Rá kellett jönnöm, hogyha csak kiadásom van, s 0 bevétel, a gyermekem semmit nem fog örökölni.

Újra elkezdtem befektetni a pénzem (részvényekbe, kölcsön adtam nagy kamattal, olcsón vettem cuccokat-drágán adtam el és rövid időn belül saját céget nyitottam).

Fonros,hogyha megvan mindened, élvezd az életet és ne egy íróasztal mögött öreged meg, hanem azt csináld amit szeretsz, de ügyelj arra, hogy valamilyen módon a pénz ne csak kifelé szálljon!

2021. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!