Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit vegyek az első fizetésemből?

Mit vegyek az első fizetésemből?

Figyelt kérdés
Idén van először nyári munkám, és szeretnék az első fizetésemből vmi szép, maradandó dolgot venni. Nem kell nagyon drága vmire gondolni, csak vmi szép, esetleg hasznos dologra...
2011. jún. 30. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Jéghegy. Ja nem az elolvad :(
2011. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
ékszert,berendezési tárgy, nyaralás
2011. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bicaj,görkori,új telefon.Én anno bicajt vettem.De akkor még nem volt divat a telefon.
2011. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én laptopot vennék. Nem tudom, neked mi hasznos, vmi műszaki cikk, lakberendezési cikk, ruha, sporteszköz...
2011. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én most fejezem a nyári munkát (meggy szedés) és biciklit veszek haverral!
2011. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
vegyél egy arany tömböt, szép, maradandó, és szerintem az árát is tartja még lehet ,h keresel is vele :)
2011. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Első fizetésemből ágyat vettem :) 40 ezer volt :) Ez volt 6 éve, most is az az ágyam (közben összehoztunk rajta két gyermeket a férjemmel....) sóval maradandó, hasznos, szép és egy darabig még biztos használjuk!
2011. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
k*rvázd el! az élmény maradandó... :)
2011. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!