Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek úgy, hogy az egész...

Éreztétek úgy, hogy az egész életben kívülállók vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy valahol mások vagytok, a személyiségeteket illetően. Hogy túl sok a különbség, ahhoz, hogy másokkal azonosulni tudj, hogy úgy érezd ők is úgy gondolkodnak, mint te. Hogy úgy érzed, hogy semmi se illik igazán hozzád, hogy nem tudod magad kategorizálni, úgy érzed az egész életet kvázi egy másfajta koordinátarendszerből nézed, mint mások. De ugyanakkor, meg annyira nem vagy más, hogy különleges vagy totál fura legyél. Mintha soha sehová se illenél rendesen, mert nem elég nagy a hasonlóság. Én így érzek évek óta, és össze vagyok zavarodva. Ti éreztek így?


Tudom elég általános a fogalmazásom, mert az élet minden területén ezt érzem.



2021. márc. 9. 22:47
A kérdező szavazást indított:
Nem éreznek így
Így érzek
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


" De ugyanakkor, meg annyira nem vagy más, hogy különleges vagy totál fura legyél"

Hát, én de. Megtaláltam önmagamat, az elveszettségben, mintha saját országot hoztam volna létre, megnevezve a helyemet. Egyébként jól fogalmaztál.


De akkor, te nem illesz sehova, de nem is vagy annyira sehova-sem-illő, hogy kaphass egy címkét, hogy legalább különleges legyél? Tehát teljes elveszettség, elhelyezhetetlenség?


Nekem a legnagyobb szerencsém, hogy találkoztam egy másik fiúval, aki ugyanilyen volt mint én. Szerintem az ég áldása volt, különben az életem úgy élem le, hogy egy idegen vagyok, és nem értek senkit és semmit. De figyelemmel, már látom, mit éltem át, s miért vagyok ilyen. Ha szeretnéd beszélgethetünk.


Én egyébként a számomra ideális munkát is megtaláltam, tudom, párkapcsolatban is mit szeretnék. Helyrejöttem.

2021. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


"De akkor, te nem illesz sehova, de nem is vagy annyira sehova-sem-illő, hogy kaphass egy címkét, hogy legalább különleges legyél? Tehát teljes elveszettség, elhelyezhetetlenség?"

Igen pontosan így érzek.


Köszönöm a szavazóknak is, úgy látszik, akkor nem csak én vagyok ilyen. :)

2021. márc. 9. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szép leírás, teljesen így érzek. Volt két rövid időszak az életemben, amikor azt hittem, ez megváltozik és végre tartozom valahová. Sajnos nem sokáig működött.
2021. márc. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de teszek is érte.
2021. márc. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan ezt érzem és tudom is, hogy teljesen más vagyok.
2021. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egész életemben.

aztán találtam valakit aki mellett normálisnak érzem magam, de neki nem kellek..

2021. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!