Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már öngyilkossági kísérle...

Volt már öngyilkossági kísérleted? Ha igen mikor, és hogyan történt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2021. márc. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, de ha benned ilyesmi van, akkor légyszíves kérj segítséget szakembertől (pszichológus, pszichiáter) már ma.
2021. márc. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 nincs, csak érdekel
2021. márc. 10. 02:02
 4/9 anonim válasza:
52%
Van valami baj, hogy ilyet kérdezel?Biztos nem történt semmi, amiért ilyen járna az eszedben?
2021. márc. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem, bár korábban erősen fontolgattam, de összeraktam magamnak egy érvrendszert hogy miért nem éri meg.
2021. márc. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Volt két éve. Gyógyszerrel akartam. Az oka, hogy nem bírtam elviselni magamat, az életemet, a folyamatos szorongást éjjel-nappal, hosszú hónapokon keresztül. Egy ponton túl már csak az érdekelt, hogy vége legyen. Aztán mégsem tettem meg. A családnak fájt volna, magukat hibáztatták volna. Na nem csak azért nem tettem, mert ilyen nemeslelkű lennék, (távolról sem vagyok az) hanem féltem és mert nagyon halványan ott pislákolt a remény, hogy talán egyszer jobb lesz.

Jó, hogy élek. Meg nem javult az életem, de jobb lett. Én is jobb ember lettem. Lehet, hogy már nem leszek boldog, de jobban becsülöm a kisebb örömöket is. Ez fontos, meglátni a színfoltokat a szürkeségben. Vagy azt érzi az ember, hogy elveszett, nem tart sehová.

2021. márc. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Persze hogy volt de nem direkt akartam meghalni hanem nem érdekelt ha megdöglök és 130kmh+ sebességgel vettem be egy éles kanyart. Az autó azonnal kisodródott és a forgalmmal szemben találtam magam az úton amikor valahogy meg tudtam fogni az autót. Szerencsére senkinek nem lett baja, az autónak sem és félreálltam egy tíz percre elgondolkodni mekkora hülyeséget csináltam és megígértem magamnak soha többé nem lesz ilyen.
2021. márc. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyelőre nem, de őszintén szólva nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy valamikor a jövőben meg fogom tenni (ha máskor nem, akkor, amikor már idős leszek, és felfedezem magamon az előrehaladott hanyatlás jeleit), vannak diagnosztizált, középsúlyos mentális problémáim.
2021. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as!

A demenciától félsz vagy valami mástól?

2021. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!