Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok és volt...

Depressziós vagyok és volt olyan hogy vagdostam magam és közel voltam az 1. öngyilkossági kísérletemhez. Lehet hogy azért hagytam abba ezeket mert túlságosan félek a haláltól vagy mert túl erős vagyok hozzá? Gáz hogy férfiként depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Túl erős vagy?

Nem mondod, hát te pont egy gyenge ember vagy.

De neked is azt írom hogy te se vagdosod magad , csak megkarcolod magad.

Igen szörnyű gáz ha depressziós vagy.

2020. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Gyenge vagy, mert ahelyett hogy megoldást keresnél a problémádra a könnyebb utat választod.
2020. dec. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem azért hagytad abba, mert féltél a haláltól. Meg mert nem akartál valójában meghalni, csak azt érezted, hogy ez lenne a legjobb megoldás. Aztán valahogy rájöhettél, hogy ez mégsem így van.

A depresszió bármikor kialakulhat bárkinél. Ez nem gáz...inkább szomorú.

A vagdosást/karcolást remélem már nem csinálod! Mert az segíteni nem fog a problémáidon!

2020. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ír egy depressziós ember, aki vagdossa magát, és öngyilkosságot fontolgatott. Erre mindenki megvígsztalja, hogy gyenge. Hát ezzel segítettetek neki. Gratulálok.
2020. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

A mindenkibe kérlek engem ne tegyél bele! Én egy szóval sem említettem, hogy gyenge lenne. (3. vagyok)

Eszembe se jutott ilyen. Én hogy őszinte legyek saját magamból indultam ki. Én rendesen vagdostam magam, nem csak karcoltam. És egyszer majdnem volt egy öngyilkossági kísérletem.

2020. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Tudom. Ez azokra vonatkozott, akik valamilyen okból nem bírják ki, hogy ne rúgjanak bele az amúgy is padlón lévő emberbe.
2020. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
73%
Nem gáz, mindenki megéli az élet boldog és kegyetlen oldalát. én is voltam depressziós, sőt sokszor elő is jön mai napig. Csak egyszer vagdostam magam, fiatalon a legjobb barátnőm vett rá, hogy ez jól esik meg minden és hogy így elnyomom az igazi fájdalmam, de amint megtettem azt éreztem hogy ez nem így van, és egy idő után jobban fájt a seb, mint a lelkiek. Abbahagytam, főleg mert nyár is volt és nagyon látszott. Mondjuk én nem lehettem sosem annyira lent mint te, mert én nem magamtól hanem más unszolárása csináltam. Az a lényeg, hogy abbahagytad. Mindenkinek vannak gyenge pillanatai és szerintem az erős ember megéli és kimászik belőle. Nincs olyan ember aki ne hibázna és ne félne a haláltól. Lehet én se vagyok teljesen okés mert sokszor megfordul az én fejemben is az öngyilkosság de aztán felhúzom magam a földről és folytatom az életem. Próbáld meg valahogy kezelni a nehéz helyzeteket és találj újat. Én soha többé nem vagdosom magam, igen lehet párszor leszek depressziós és eszembe jut hogy vége is lehetne, de aztán erős leszek és teszek magamért. Te is tegyél magadért és hagyd el végleg az ilyet, és változtass, mert az megment. Remélem nem volt túl "hegyi beszédes" de komolyan ezt gondolom.
2020. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!