Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az introvertáltak tényleg...

Az introvertáltak tényleg félnek hogyha ismeretlen számról hívják őket vagy nekik kell telefonálniuk idegennek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 06:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Többnyire igen.
2021. márc. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Legtöbbször igen.
2021. márc. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen számot nem szeretem,de felveszem,mert bárhonnan hívhatnak (állás,oltás).

Ha idegent kell hívnom,nem gond,idegen számot is felveszem,ill.visszahívom.

2021. márc. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Elég introvertaltnak tartom magam, középkorú vagyok. Régebben kicsit rápatáztam, ha láttam, hogy ismeretlen szám hív, hol felvettem, hol nem, attól függ, éppen milyen kedvem/lelkiállapotom volt.

Az utóbbi években (nem tudom, hogy azért-e, mert a mobil meg a telefon kb az életünk része, vagy már ennyi idős koromra "kinőttem" az introvertáltságnak ezt a fokozatát), simán felveszem. Ha pl hirdetés vagy el akarnak adni valamit akkor szépen lepattintom az illetőt.

Ha rejtett szám hív, azért elgondolkodom előtte, hogy na ez meg ki és miért tiltott szám, de akkor meg a kíváncsiság miatt veszem fel. Régebben rejtettet szinte sose vettem fel.

2021. márc. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen számot elvből nem veszek fel. Az esetek többségében vagy szivatás volt vagy marketinges. Ha valaki olyan hív ismeretlen számról, akit ismerek akkor SMS-t küld, hogy xy vagyok.

Telefonálni meg úgy szoktam, hogy rá készülök.

2021. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5: igen, valószínű sok tudós mai napig ezt a kifejzést keresheti....

Kérdező: én viszonylag introvertáltnak tartom magamat, és igen, utálok telefonálni, de munkám során már volt alkalmam hozzászokni, így nem okoz akkora problémát :D Viszont az ismeretlen számok ugyanannyira irritálnak, mint az ismertek, nincs különbség :D

2021. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Én elég introvertált vagyok, de ez nekem nem okoz akkora gondot.
2021. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Igen, sokszor. De szokható, én is stresszeltem, ha telefonálni kellett, most már nem okoz gondot. Ismeretlen számot nem nagyon szoktam felvenni, függetlenül attól h introvertált vagyok vagy sem.
2021. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Akik az ilyesmitől félnek, azok a szociális fóbiások, agrofóbiások, gátlásosak, önbizalomhiányosak... de ezeknek nincs közük az introvertáltsághoz.

2021. márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
#10: ha tudod mit jelent az introvertáltság, akkor tudnád, hogy ez nem feltételen így van. Egy ilyen jelenség nem nevezhető fóbiának. Tény, hogy ha valaki valóban félelmet érez ezzel kapcsolatban (ahogy a kérdező állította), esetleg üldözési mánia jelentkezik, az lehet fóbia, de egy introvertált ember bármiféle fóbia nélkül érezhet stresszt egy telefonhívás során, de nem fóbia miatt, hanem azért, mert olyat kell tennie, ami nem illeszkedik a vélt személyiségébe.
2021. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!