Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy amikor betegek vagytok, mindenki azt kérdezgeti, h "Hogy vagy?"

Figyelt kérdés
És képesek minden nap megkérdezni. Ha beteg vagyok, nyilván beteg vagyok, és nem szeretnék erről beszélni, pláne mindenkinek elmondani ugyanazt, vagy sajnáltatni magam.
2021. márc. 10. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam elmondani, hogy beteg vagyok, így senki nem kérdezi meg max a férjem. Munkaból ha hívnak nem válaszolok betegszabi alatt.
2021. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit meg nem adnék, ha bárkit is érdekelne, mi van velem
2021. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól esik. Annak a jele, hogy érdekli az illetőt a sorsom, az életem.
2021. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Érdeklik az állapotod, hogy javulsz-e, hogy érzed magad..stb.


De ha neked ez fáj, hogy érdeklődnek irántad, foglalkoznak veled, aggódnak érted, akkor szívből kívánom, hogy ez minél hamarabb változzon, és senkit se érdekeljen az, hogy élsz-e vagy már meghaltál-e.

2021. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled de engem inkább az idegesít, ham egkérdezik, miért vagyok beteg miután elmondtam tucatnyiszor...
2021. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyulolom, nem eleg hogy szarul vagyok, meg zaklatnak is. Ezert persze senkinek nem mondok semmit.
2021. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A, Igen, engem is zavar, de nemcsak ezekben a szitukban, hanem ha amúgy, "small talk"-osan megkérdezi valaki;

B, értékelnem kellene, hogy legalább van, aki érdeklődik irántam, bár a kérdezéseivel nem tud semmit sem tenni, max. érezteti, hogy (talán!) számíthatok rá.

A kettő között őrlődök ilyen esetekben.

2021. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem pl. zavar, múltkor köhögtem, és 2 hétig minden egyes ismerősöm, szüleim, kollégáim, szomszéd, mindenki ezzel nyaggatott hogy hogy vagyok. Én nem nagyon értem a kérdést, mégis hogy lennék? Épp ez a betegség lényege, hogy nem jól vagyok, köhögök.

Szóval engem is idegesít. :D

(És nem, nem a járvány miatt aggódtak az én köhögésem miatt, hiszen mindenkinek megmondtam hogy negatív lett a covid tesztem...)

2021. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!