Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Titeket nem idegesít ha a...

Titeket nem idegesít ha a korotokra utalva kérdezgetik, hogy mikor jön már a baba?

Figyelt kérdés

Kezdem nagyon utálni, hogy 33 évesen folyton azzal jönnek, hogy szülnöm kéne, nagy az esélye a rendellenességeknek blá blá...most komolyan miért kell ezzel stresszelni a nőket?

Nyilván nem fogok még ma nekiállni és meggyőzni a párom, hogy akkor márpedig most azonnal csinálj nekem gyereket.

Ok mi is hamarosan tervezzük, de már herótom van tőle, hogy folyton stresszelik a velem egykorú nőket.

Most attól jobb lesz , hogy elkezdek aggódni és sürgetni , hogy legyen baba amikor még úgy érzem kell egy kis idő , hogy felkészüljünk rá?

Ok nem várunk vele már sokáig nyilván de még nem szeretnénk.

Miért olyan szenzáció még mindig , hogy 30 felett kezdenek el szülni a nők...? most komolyan régen is szültem 30 felett és nem történt semmi.



2019. ápr. 11. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindenki akkor vállaljon,mikor úgy érzi,hogy itt az ideje.

Az rosszabb,mikor huszonévesen kérdezik,és hát szeretnél,de nem jön össze...Az olyanok,akik ezt kérdezik,tök mindegy mikor szülsz,csak mondjanak valamit.Ha 1 van,miért csak 1,legyen tesó.Ha 2 van,mikor jön a 3.?Ha 3 van,na mikor jön a negyedik?Vagy focicsapatot szeretnétek?

4-5 van,hát ti ufók vagytok..

Nyugi,mindenki maga dönti el,mikor jöjjön,senkinek semmi köze hozzá.

32/N ,3 gyermek édesanyja.

2019. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Az emberek idiotak es szeretnek masok eleteben vajkalni. Razd le magadrol es ne torodj az ilyen kerdesekel.

En 34, a ferjem 44 eves, 15 eve elunk egyutt es 10 eve vagyunk hazasok. Kepzelheted hogy mi is mennyi megjegyzest kaptunk. Emelkedj felul az egeszen es ne torodj senki velemenyevel, akkor szulj amikor ugy erzitek hogy keszen alltok ra.

2019. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Czeizel Endre mindig azt hangoztatta míg élt, hogy ma már az orvostudománynak hála nem probléma akár negyvenen felül egészséges gyermekeket szülni komplikáció mentesen, hagyni kellene a nőket kibontakozni, önmegvalósulni és elfelejteni ezt a berögződést ami azokból az időkből származik amikor a nők kevesebb eséllyel haltak bele a szülésbe fiatalon. Ez elmúlt. Szerintem egy Czeizel profnak érdemesebb adni a szavára az ügyben, mint a család vagy az ismeretségi kör bármelyik tagjának.
2019. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 37 volt, apukám 40, amikor születtem. Én 71 vagyok, köszönöm szépen, remekül vagyok. Nem lettem sem Down kóros, sem autista, sem mozgáskorlátozott, sem ronda.
2019. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, ez aranyos! Igazad van!
2019. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mikor 31 evesen egy veteles utan kerdezik ugyanezt, az meg jobb...
2019. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En apammal mar ossze is vesztem. Egyszer fel evig nem is beszeltunk. 30/n
2019. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!