Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, arról, ha egy...

Mit gondoltok, arról, ha egy férfi ilyen stílusban reagál?

Figyelt kérdés
Röviden a boltos srác elütötte a vásárolt értéket. 15ezret ütött 7000 helyett. Megpróbálta helyrehozni, mivel kártyával fizettem. Ez kb olyan plusz 5 percet vett igénybe. Így kinn a sor feltorlódott. Amikor kimentem, egy kis nyikhaj odaszólt, hogy "megszültél vagy mi a fsz van"... Nem szóltam semmit, de legszívesebben vissza szóltam volna, hogy te koszos c, üljél vissza az iskolapadba egy kis jómodort tanulni. Hogy lehetnek ennyire primitívek egyes emberkezdemények???

2021. márc. 11. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Tipikus férfi
2021. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Megnézném epp mit vásárol amiért annyira remeg hogy lekaparja a falat is :D
2021. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz az ilyenekkel, abban lelik örömüket, hogy másoknak beszólogatnak. Ostoba, tahó, neveletlen kölykök.
2021. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem visszaszólni kell, hanem odamenni és egy atyai nyaklevest főzni neki. Különben sosem tanulja meg, hol a helye. Az ilyenek azért mernek pattogni ennyire, mert senki nem mer nekik még csak visszaszólni sem.
2021. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy egy eredeti gyökér paraszt😂😂

Szóra sem érdemes és igazad van,menjen az iskolapadba és tanuljon inkább bár amekkora iq van én nem hinném hogy megértené amit tanítanak

2021. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En az ilyet nem tartom ferfinak. Ennyi
2021. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!