Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megírtam, hogy nem foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírtam, hogy nem foglalkozik velem eleget, normális, hogy ilyet stílusban és ezt válaszolta? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
"Megint kezdődik a sírás"

2020. aug. 18. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Lehet már írtál neki hasonlót. Normálisnak nem mondanám, bár úgy hogy nem látok bele a kapcsolatotokba, így kicsit nehéz megmondani.


Beszéljétek meg.

2020. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha leírnád kicsit részletesebben privátban, vagy ide, jobban rálátna mindenki. Ki hány éves, mióta vagytok együtt, stb.
2020. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ebből arra lehet következtetni, hogy sokat hisztizel, problémázól és már elege van belőle.
2020. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
1-es vagyok. Ugyanazt írtam mint a 4-es csak rövidebben. :-)
2020. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom ezt. Már második alkalommal próbálkozunk. A kapcsolatunk első alkalommal is egy egy hónapos romantikus letiltással indult. Most is Ő keresett meg, hogy próbáljuk meg mégegyszer, mert nem az lesz, mint volt. Első alkalommal is ugyanezt játszottuk. Hogy nem foglalkozott velem eleget. Ezért is küldtem el. És itt nem azt értem, hogy minden percben rám kell gondoljon, de ne az legyen már, hogy egy sort sem ír vagy fel sem hív napokig arra hivatkozva, hogy nem várhatom el, hogy velem foglalkozzon, ha dolga van... Szerintem ez nem normális, pláne úgy, hogy megint Ő akarta megpróbálni. Egy üzenet megírása napi 1 perc... És sztm minden más kifogás.
2020. aug. 18. 12:22
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
#1 Csak te nem valami kedvesen fejezted ki magad. :) (4-es)
2020. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Távkapcsolat?
2020. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát eddig Békéscsabán dolgozott. De most hazajött. Itt lakik a kerületbe, ahol én. 6 kmre tőlem. Nem távkapcsolat. Szerintem hülyének néz és hazudik nekem. Mindenkinek arra van ideje, amire szán. Csak azt nem értem, miért akarta megpróbálni mégegyszer, ha ez a hozzáállása.
2020. aug. 18. 12:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer előfordult, hogy újrakezdtük, de ilyen biztos nem lesz többet, mert mindig rájövök, hogy indokolt volt az első tiltás:)
2020. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szakítani kell. Keress normális faszit
2020. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!