Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyek irigy a...

Hogyan ne legyek irigy a hasonló korú lányokra?

Figyelt kérdés

Több hete marcangol egy érzés, mikor egy kb velem egyidős lányt/lányokat megdícsérnek pl az irodában, hogy milyen szépek, és tényleg annyira gyönyörű xy, hát hiába, a mai lányok gyönyörűek (kivéve én :() , meg xy el akarja őt hívni kávézni, stb.


És nem tehetek róla, de nagyon rosszul esik.

Először mindig elszégyellem magam, hogy basszus, kb 3 évvel fiatalabb nálam, tehát szinte egy korosztály vagyunk, mégis sokkal szebb az arca, a haja, a stílusa, az alakja. És ő kiemelkedik, rá felfigyelnek, én meg csak a negatív ellenpélda lehetnék.


Igen, tehetnék én is a jobb öltözködésért, jobb alakért. De nyilván nincs annyi akaraterőm a korábbi sikertelen próbálkozások miatt, plusz, a "nyersanyag" akkor sem lenne jobb (arc, kisugárzás)


Nagyon rossz ez az érzés, nem akarok irigy lenni. De elsősorban inkább szégyen ez nekem, utána fájdalom.


Tudom, akkora hülyeség, de több alkalom is volt, hogy komolyabban érintett. Van barátom, neki nem mondok el ilyeneket, pedig ő is ismeri ezeket a lányokat.


Mit tegyek? :(

Köszönöm...

23L


2021. márc. 11. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

Itt alapvetően a kisugarzasoddal van a baj. Valahogy az onbizalmadat fel kéne építeni, amíg romokban, addig sajnos ez lesz.

Én biztos vagyok benne, hogy nem vagy csúnya, csak valahogy nem vagy rendben legbelül.

2021. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem volna önbizalmat önteni beléd, de aztán láttam, hogy van párod. Akkor viszont mi a gond? Végül is megvan a legfontosabb visszaigazolás: a párod ismeri a kolléganőidet, mégis te kellesz neki, nem ők. :)
2021. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem bízol magadban, negatív a kisugárzásod, így ezt mások is érzik. Tégy úgy mintha minden rendben lenne, te lennél a legszebb csaj az irodában (vagy bárhol), mosolyogj, viccelődj... hidd el másképp fognak rád nézni.


De ha csak belegondolsz. Te kit hívsz el kávézni? Aki búskomoran ül, látod hogy valami baja van, vagy aki mosolyog stb?

2021. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én elszoktam hívni kávézni, aki buskomor, H megkérdezzem hogy van :S
2021. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Utolso a legaranyosabb ember a vilagon
2021. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
ez van 23 éves korodra már rég észrevehetted volna h csúnya vagy és dolgoznod kellett volna rajta h ezt kompenzáld valahogy. Az hogy szép lányokkal dolgozol együtt csakis a te hibád, tanulhattál volna többet és akkor volna egy megbecsült állásod ami vonzó lehetne.
2021. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy azok mellett a lányok mellett bűnronda vagyok, de legalább nem vagyok olyan fottyos, mint te. 🤓

Köszönom, feldobtad a napom! 😽💝

2021. márc. 24. 11:54
 8/12 anonim ***** válasza:

butaság'fottyos'nak hívni egy embertársadat azért mert nem simogatja az egódat de elmondja az igazat. a te életed nem lesz jobb csak rosszab, rendes élettársat nem fogsz találni jó munkahelyere se vesznek fel csúnya nőket. tanulnod kellett volna


ezért fontos az olvasás... ha gyermekkorodba szeretted volna az irodalmat 1000 példát olvashattál volna arra hogyan lehet egy csúnya nő is sikeres, mostmeg itt sírsz gykn azért mert munkatársadnak udvarolnak neked meg nem XD

2021. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9es te beteg vagy :'D
2021. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyébkénkt meg ha kilátástalan a helyzedet vannak olyan pénzszerzési lehetőséget h keresel vmi fura fétisű pénzzsákot aki pl azért fizetne ha naponta megennél egy fél disznót és 1 év alatt híznál 200 kilót... a szépséged mit sem változtatna és akár milliókat is kereshetsz egy év alatt
2021. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!