Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű lányokra, nőkre...

Nagy mellű lányokra, nőkre miért nem lehet normális ruhákat kapni? Nem vagyok nagy darab, csak nagy a mellem, és rengetegen járnak hasonló cipőben, mégsem találok semmit.

Figyelt kérdés

Jóformán csak az elasztikus dolgok jöhetnek számításba, amik ott nyúlnak, ahol kell.

De egy szép, elegáns felső, ruha már nem.

Ma elmentem vásárolni, az egyik üzletben 6, a másikban 4 dolgot vittem a próbafülkébe.

Ami derékban jó lenne, az mellben feszül, de nagyon, vagy ha gombos, akkor nem tudom összegombolni, vagy lyuk van a gombok között, ahol be lehet látni. Pedig a derekam nem olyan vékony, hanem átlagos.

Ha meg olyat veszek, ami mellben jó, az már nagy méret, és a derekamon lóg, hatalmas rám.

A ruhákat imádnám, szeretnék nőiesen ödni.

De ugye ezek többnyire úgy vannak varrva, hogy deréknál össze vannak varrva, tehát ugyanaz az anyag, de külön szabják ki a felső részét és a szoknyát. Már a vállfán látom, hogy ha ezt felveszem, akkor a mellem miatt felugrik az a csík a mell alá, amitől terhes ruhának néz ki rajtam minden ruha.

És mivel már nem vagyok iskolás, hanem dolgozom, nagyon kellemetlen, ha megkérdezik, hogy terhes vagyok-e. Vettem tavaly egy gyönyörű ruhát, nem is volt olcsó, volt rajtam vagy 2x, mert tényleg terhesruhának tűnik.

Szóval egyberuha kilőve, gombos cuccok kilőve, maradnak a színes pamut atléták, amiket amúgy szeretek, de irodába talán nem nyerők. A mintás pólókat nem szeretem, mert az nekem inkább sportos, meg tizenévesekre való.

Akik hasonló cipőben járnak, milyen megoldást találtak, ha találtak egyáltalán?



2015. aug. 17. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a problémám.A mellem miatt minden ruha olyan,mintha dagadt lennék.Én úgy szoktam csalni,hogy stílusban,színben odaillő vastag övet teszek fel a mellem alatt,így azt a részt összehúzom,ezáltal látszódik,hogy vékonyabb a derekam.De vannak sajna olyan ruhadarabok,amikkel ez nem járható út :(
2015. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy mellem van és igen vékony a derekam (57 cm). Elasztikus pólókat hordok én is (próbálok minél elegánsabbakat választani, mert mindig ceruzaszoknyát hordok és ahhoz nem passzol akármilyen stílus), de ruhákat olyanokat választok, vagy ami elasztikus anyagból készül vagy pedig aminek a derekuknál gumi van, ha nincs és a szabása engedi, akkor egy övet kötök a derekamra. A mell alatt húzottaktól én is terhesnek nézek ki, sőt alig akad olyan , ami tényleg a mellem alatt lesz húzott ha felveszem, így azt kerülöm, a gombos dolgokat meg képtelenség vagy begombolni vagy pedig elveszek bennük. A legrosszabbak a mellrésznél díszített ruhák, na abban úgy nézek ki mintha csak mellem lenne.
2015. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
tally
2015. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

a tally-ban vannak ilyen cuccok? majd benézek. és az milyen árkategória?

érdekes módon privát üzeneteket kaptam, hogy mégis mekkora a mellem. hát nem akarok ismerkedni, volt már szerencsém ezen az oldalon egy perverzhez, aki zaklatott üzenetben. ha ide nem mer írni, akkor üzenetben se érdeklődjön, hogy mekkora.


én teljesen elasztikus ruhát nem szeretnék hordani, mert a csípőm nem szép kerek, hanem inkább szögletes. így alul vagy nadrág, vagy az A vonalú szoknya jöhet szóba.

2015. aug. 18. 08:00
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező. Ha meg akar ismerni, valószínű hogy szándékát diszkrétebben, privát módon jelzi feléd. Azt gondolom ez nem egy disco, ahol mindenki egy körben táncol. Hozzátenném, nem én írtam neked. :)
2015. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3 különböző üzenetet kaptam.


Én meg úgy érzem, ez nem társkereső, én komolyan a ruhakeresés szándékával írtam ki a kérdést, nem ismerkedési célzattal.

Egyébként is komolytalannak tartom, hogy valaki csak emiatt akarjon ismerkedni.

Ha egy nőnek nagy a melle, attól még lehet bűn ronda, vagy lakhat 500 km-re.

2015. aug. 18. 09:40
 7/18 anonim ***** válasza:
Bizony... Sőt többnyire az utcán se párkeresési céllal sétálsz, a boltba se ezért mész el, stb... egyszerűen csak spontán meglát valaki és megtetszel neki. A találkozások nem irányítottak. Ez nem egy lombikbébi program.
2015. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nem is látja, hogy nézek ki.

ha ez lesz a célom, majd a megfelelő kategóriába írok.

vagy regisztrálok egy olyan oldalra.

de nem akarok olyanokkal ismerkedni, és nem fogok semmiféle adatot megadni magamról olyannak, akiről semmit nem tudok.

utcán is hiába tetszem meg valakinek, nem állok le vele beszélgetni. lehet depressziós, lehet pszichopata, teljesen mindegy.

elkanyarodtunk egy teljesen más irányba, nem erről szólt a kérdésem.

hihetetlen, hogy mennyi ember va, aki nem képes értelmezni egy kérdést.

Divat > öltözködés kategória, nem egyenlő az Ismerkedés kategóriával!

2015. aug. 18. 10:54
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
fusson mindenki amerre lát! :D elkanyarodott a vonaaaat!!! :DDD
2015. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem fordulj varrónőhöz, esetleg anyukád/nagymamád hátha tud neked valami csinos rucit csinálni!


Nem társkeresek - bár nem is zárkózok el előle ezen az oldalon sem -, de azért megkérdezném ha nem okoz problémát, mégis mekkora a mellméreted kedves kérdező?

2015. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!