Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyek irigy a...

Hogyan ne legyek irigy a hasonló korú lányokra?

Figyelt kérdés

Több hete marcangol egy érzés, mikor egy kb velem egyidős lányt/lányokat megdícsérnek pl az irodában, hogy milyen szépek, és tényleg annyira gyönyörű xy, hát hiába, a mai lányok gyönyörűek (kivéve én :() , meg xy el akarja őt hívni kávézni, stb.


És nem tehetek róla, de nagyon rosszul esik.

Először mindig elszégyellem magam, hogy basszus, kb 3 évvel fiatalabb nálam, tehát szinte egy korosztály vagyunk, mégis sokkal szebb az arca, a haja, a stílusa, az alakja. És ő kiemelkedik, rá felfigyelnek, én meg csak a negatív ellenpélda lehetnék.


Igen, tehetnék én is a jobb öltözködésért, jobb alakért. De nyilván nincs annyi akaraterőm a korábbi sikertelen próbálkozások miatt, plusz, a "nyersanyag" akkor sem lenne jobb (arc, kisugárzás)


Nagyon rossz ez az érzés, nem akarok irigy lenni. De elsősorban inkább szégyen ez nekem, utána fájdalom.


Tudom, akkora hülyeség, de több alkalom is volt, hogy komolyabban érintett. Van barátom, neki nem mondok el ilyeneket, pedig ő is ismeri ezeket a lányokat.


Mit tegyek? :(

Köszönöm...

23L


2021. márc. 11. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalat? 😂
2021. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem... műveltség
2021. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!