Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egri csillagok karaktereinek...

Egri csillagok karaktereinek mbti tipusa?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 19:48
 1/3 Egy átlagos ember 2.0 válasza:
26%

Ezt melyik iskolában kérdezik!?!


Nagyon sajnállak!

2021. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Annyira nem emlékszem a karakterekre, de a hasonló típusú, erős nemzeti érzetű, nacionalista művekben a legtöbb szereplő magas Si-használó általában, azaz valamilyen XSXJ.
2021. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplan erdekli a dolog. En is szerettem a Gardonyi konyveket.


Nem vagyok nagyon benne az mbti-ben, (tudom, hogy ott vannak a funkciok is, amikkel en annyira nem szoktam nagyon foglalkozni) de szerintem laikuskent:


Bornemissza Gergo: ENFP

(A P-J kozott vacilaltam, de alapvetoen elegge improzni szokott, illetve Eva szoktetese sem volt teljesen tervezett, es az eskuvo is igen csak random jott)


Cecey Eva: ISTP

(A negyedik reszben Eva az erzeseit felreteve a var erdekeit helyezi eloterbe, ahelyett, hogy Gergohoz menne, hogy eltunt a fiuk)


Dobo: ISTJ


Jumurdzsak: ISFJ


Mecskey-t es a tobbieket nem tudom eldonteni, hatodikban olvastam utoljara, igy rajuk annyira nem emlekszem.

2021. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!