Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogyan rangsorolnátok a...

Ti hogyan rangsorolnátok a Star Wars leghíresebb "gonosz" karaktereit erejük alapján?

Figyelt kérdés

Szerintetek az alábbi karakterek hogyan állíthatóak rangsorba legerősebbtől a leggyengébbig? :


Grievous

Darth Vader

Palpatine/Darth Sidious

Snoke legfőbb vezér

Kylo Ren

Dooku gróf

Darth Maul

Savage Opress

Asajj Ventress

Jango Fett

Boba Fett

Pre Vizsla

Fő Inkvizítor

Hetedik Nővér

Ötödik Fivér

Nyolcadik Fivér

Pong Krell



2018. máj. 14. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a filmeket nézem:

1) Sidious

2) Vader

3) Dooku

4) Snoke

5) Kylo

6) Maul

7) Grievous

8) Jango

9) Boba

2018. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1.Darth Sidious

2.Snoke

3.Darth Vader

4.Dooku gróf

5.Darth Maul

6.Assajj Ventress

7.Pong Krell

8.Grievous

9.Savage Oppress

10.Kylo Ren

11.Fő Inkvizítor

12.Nyolcadik Fivér

13.Hetedik Nővér

14.Ötödik Fivér

15.Jango Fett

16.Boba Fett

17.Pre Vizsla


De amúgy így hogy ilyen rohadt sokan vannak nagyon nehéz őket egyértelműen rangsorolni,ezért erősen szubjektív a lista. Snoke fővezért és Kylot például nem is igazán lehet összehasonlítani a többivel mert nincs közös pont amihez viszonyítani lehetne.

Én azt mondom,hogy 1-5-ig és 11-től 17-ig viszonylag könnyű rangsorolni őket,de a sor közepén teljes a káosz. Sidious valószínűleg a legerősebb max ha esetleg Snoke-ról olyan dolog derül ki ami felülírja a dolgokat akkor ő kerül az első helyre. De nem hiszem,hogy ilyen lesz tehát marad Sidious. Vader se tudott kiteljesedni a gépteste miatt pedig valószínű,hogy erősebb lenne Sidiousnál is.

A két Fett és Pre Vizsla pedig biztosan a leggyengébbek és ezek közül is Pre Vizslát szerintem bármelyik Fett lenyomná.

2018. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!