Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nincs kedvem semmihez...

Miert nincs kedvem semmihez es senkihez?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nincs kedvem kimenni a hazbol, nemtudom mi van velem. Senkivel de senkivel nincs kedvem talalkozni meg a baratommal se. 7 honapja vagyunk egyutt. Van mikor kitalalok valamit hogy ne keljen lemenjek hozza pedig egy lepcsohazba lakunk, annyi hogy o a 3.on es en a 7.en.

Meg sexelni sincs kedvem vele, van hogy megker hogy legyek felul de annyira nincs onbizalmam es annyira felek hogy valamit elbaszok hogy inkabb kikonyorgom hogy ne keljen. Tegnap sexeltunk de egyszeruen alig vartam hogy vege legyen. Mindenkit eltolok magamtol.

Ma is hivtak ki a haverjai hogy csináljunk kepeket de megint kitalaltam valamit hogy ne keljen menjek, nemtudom szerintem kinosan ereznem magam.

Lesz hazibuli de attol is felek mert nem tudom hogy viselkedjek, ne nezzetek hulyenek eleg ha en magam annak nezem.

Van hogy konnyen, van hogy nagyon nehezen baratkozok. Amikor eloszor mentem ki a barataival egy szot se szoltam, mostmar tobbszor votlam kint velunk es mar viszonylag eleg joba vagyok veluk, viszont meg sokukat nem is ismerem. Ma fogok estefele kimenni veluk es asszem lesznek uj emberek is es kicsit felek.A sajat barataimnal sincs sokszor kedvem kimenni, annyira utalom magam istenem.

Konkretan egy kicsi szajfenyt se merek rakni mert felek hogy ki mit gondolhat rolam. A baratom elott rovid ujjuba se tudok lenni mert felek hogy meglat valami hibat vagy nemtudom.

Ne haragudjatok tudom eleg ertelmetlenul fogyalmaztam de bevallom eleg ideges vagyok :D

Legszivesebben egesz nap itthon ulnek



2021. márc. 13. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Depressziós vagy, fordulj szakemberhez!
2021. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szociális fóbia, elkerülő személyiségzavar, szorongás, pszichológus segítsége kellene
2021. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyik nap volt egy panikrohamom es betortem az uveget, elvagta a kezem. Van hogy egy ideig semmit sem eszek egyszer el is ajultam mert leesett a cukorszintem, aztan fordul a kocka es annyit eszek mint egy lo🤷🏽‍♀️

Nagyon ingerult vagyok es ideges, tegnap csak random el kezdtem sirni. Nagyon hamar valtozik a hangulatom. Semmi de semmi mozivaciom, eletcelom nincs, semmihez sincs kedvem. Nem is tanulok. Nagyon sokszor faradt vagyok. Eleg regota tart ez az allapot ez szornyu.

Minden dolgot tulreagalok es akar a legkisebb dolgon is kepes vagyok szorongani. Utalom

2021. márc. 13. 15:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Félsz, stresszelsz, ezért nincs kedved. Add át magadat a hangulatnak, érezd jól magad.
2021. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyira gatlasos vagyok, eltervezek mindig egy szituációt de nem merem megvalositani. Annyira vagány csajszi lehetnek ha mindent amit eltervezek kimondhatnam vagy megvalosithatnam de egyszeruen nem tudom. Uj emberekkel nem merek egyszeruen telefonalni, felek. Annyira gatlasos vagyok hogy a baratom nem merem tobb neven becezni pl kicsim, meg ilyenek. Leirni meg igen de mondani nem. Annyira szornyu ez az egesz helyzet nem tudok igy elni
2021. márc. 13. 15:39
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
#3 Elég komolynak hangzik. Esetleg pszichológusnál voltál vele?
2021. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem voltam mert szeintem nincs szuksegem ra es nem is merek elmenni :/
2021. márc. 13. 15:45
 8/14 anonim ***** válasza:
#5 Nem baj, hogyha becézed a barátod. Sokaknak vannak beceneveik, iskolában főleg, de munkahelyen is.
2021. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudom de nagyon gatlasos vagyok es ez szornyu

#2 ezeket hogy tudnam lekuzdeni?

2021. márc. 13. 15:52
 10/14 anonim ***** válasza:
#5 Sajnos ez nagyon komoly fóbia. Ennél sokkal kisebb dologgal is sokan pszichológushoz fordulnak.
2021. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!