Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt miért csinálják egyesek,ho...

Azt miért csinálják egyesek,hogy beszélgetünk én mondok valamit és vagy nem reagálnak rá semmit vagy pedig rákontrázik?

Figyelt kérdés
Tehát én nem egyszer jártam úgy társaságban vagy csak barátnőmmel nem is egy mert régen is volt ilyen barátnőm,hogy mondok neki valamit és mintha semmit sem mondtam volna,elkezd másrol beszélni.Vagy mondom,hogy hú ettől a melegtől egész héten fájt a fejem és semmi reakció,vagy pedig ha van másrol beszél vagy mondja,hogy hú én szédültem meg ilyenek.Ezt miért csinálják az emberek?Számomra ez megalázó,főleg ha,többen vagyunk egy társaságban.Én mindig meghallgatok mindenkit és reagálok is valamit a mondandójukra.De pl ha olyan van,hogy más mond valamit egy társaságban és akihez mondja nem figyel én akkor is mondom,hogy mond csak én figyelek.Nem tudom ez csak nálam alap dolog hogy meghallgatjuk egymást,oda figyelünk egymásra?

2021. márc. 14. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugylátszik. Az emberek nagy része full önző világközepe tipus
2021. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan, most azzal mit kezdjen az ember, ha neked a melegtől fájt a fejed? Sajnáltatni akarod magad? Azt várod, hogy azt mondják, hogy Jaj, te szegény...stb. És, kit érdekel? Minek panaszkodsz?


Ha valaki nem tud valamihez hozzászólni, inkább tovább viszi a beszélgetés fonalát vagy más témát indít el.

Ezzel mi a probléma? Talán ennyire figyeleméhségben szenvedést, hogy már ezen is kiakadsz, ha valaki nem sajnál téged?


Nem mindenhez tud az ember hozzászólni és megjegyzést fűzni.

2021. márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uram atyám 2-es te csak ezt vetted le. :D Hát igencsak te is ugyanolyan önző vagy mint a legtöbb ember.K...ára nem sajnáltatni akarom magam,de ha nekem erre (amit csak példának írtam) pont rákontráz,hogy neki még rosszabb akkor kis is sajnáltatja magát igazán?Én meg hallgassam meg ugye,mert azzal nincs gond.Én úgy gondolom egy társaságban hallgassuk már meg egymást és válaszoljunk értelmesen a mondandójára.A másik,meg hogy azért egy barát meg azért is van,hogy támogassa az embert még akkor is ha éppen azon hisztizik (szerinted) hogy de görcsöl mert megjött a menzesze.
2021. márc. 14. 07:10
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Lehet unalmas a téma amit felvetsz.

De én is találkoztam már ezzel a típussal, aki nem csak velem volt ilyen gyökér, hanem másokkal is a társaságban.

2021. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Lehet,hogy nálad alap,de nem várhatod el másoktól,hogy mindenre úgy reagáljanak,ahogyan szeretnéd.Lehet,hogy éppen sok más dolog jár a fejében,nem érdekfeszítő amit mondasz,túl fáradt hozzá stb.
2021. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!