Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális ez szerintetek?

Mennyire normális ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy az utóbbi két évbe megváltoztam. Érzem, hogy ahogy öregsze, telnek a napok egyre öregebbnek érzem magam.


Már nem érdekelnek az emberi vélemények.


Amit tavaly szerettem csinálni azt már nem csinálom (nincs is kedvem hozzá.)


Azt vettem észre hogy mennél jobban telnek a napok, annál jobban előjönnek az egészségügyi problémák mint pl: Hátfájás, lábfájdalom, fejfájás stb.


Jelenleg 24F vagyok. Lehetséges hogy az öregségnek egy formája ez? Akik elmúltak 24 évesek, azoknál is hasonló jöt elő? Pl: Már nem annyira aktiv mint 20 évesen, fájnak a végtagjai stb. Ez az öregség egyik formája 24 évesen?


Ez az öregedésnek tudható be? Ti hogy éltétek meg ezt a kort?


Normális válaszokat.


Köszönöm!


24F



2021. márc. 14. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Fiatal vagy még, szóval inkább életmód, mint öregség. Pl. 20-as éveim végén gyakran nagyon fájt a vállam. Utána elkezdtem edzeni és ~1 év utána már kb. sose fáj, megerősödött tőle. Derekam is gyakran fájt, de már az is elég ritkán, amikor nagyon hülyén emelek meg valamit. Munka típusa, stressz mennyisége is számít. 24 évesen még messze vagy az öregedéstől.
2021. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Ez annak tudható be, hogy elhanyagolod magad, lusta dög vagy, nem foglalkozol magaddal és az egészségeddel.


30 éves nő vagyok, simán lepipállak, semmim nem fáj. Párom 36 éves, heti szinten jár futni, napi szinten jógázik, neki sincsenek panaszai, teljesen egészségesek vagyunk.


A te döntésed, hogy mivel töltöd a napjaidat. Ha egy életunt, megkeseredett egyén vagy, akkor ne csodálkozz azon, hogy ilyen problémáid vannak.

2021. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Erre nem nagyon lehet mit mondani: normális.

Milyen téren nem annyira aktív? Ha például a hajnalokig tartó bulizás vagy számítógépezés, akkor igen, nem csinálom már annyit mint régen. Nem azért mert nem tudnám, hanem mert vannak kötelességeim.

2021. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem számítógépezek és soha nem jártam szórakozóhelyre.
2021. márc. 14. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Inkább depresszió előszele ez. Boldog vagy ? (kétlem) Változtatnod kell, mert a fizikai tüneteid nem az "öregedés" okozza, hanem az agyi beállítottságod. Rázd fel magad!
2021. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Én is depressziót akartam írni, mert az is okozhat hasonló tüneteket, főleg azt, hogy a korábbi hobbijaidat sem élvezed már, stb., de a legutóbbi kommented után szerintem nem érdemled meg, hogy bárki is segítsen.
2021. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!