Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Incelek! Mit vállalnátok be...

Incelek! Mit vállalnátok be ezek közül: bepróbálkozni a kiszemelt lánynál, vagy inkább katonaként elvállalni egy veszélyes bevetést, ellenséges területen, minimális túlélési eséllyel?

Figyelt kérdés
A bevetés mondjuk olyasmi lenne, hogy a második világháború idején, kommandósként beküldenének egy német vonalak mögötti stratégiai pontra, ahol szigorúan titkos akciót kellene végrehajtani. Olyasmi, mint Reinhard Heydrich meggyilkolása.
2021. márc. 14. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ma már nem létezik olyan bevetés, amelynél minimális túlélési esélyek vannak. Egyébként hogy hasonlíthatod össze a kettőt? XD
2021. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés, nyilván az előbbit választanám. 1 perc alatt letudom, nem nagy ügy.
2021. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

A második világháborúban volt, és arról is írtam, nem arról, hogy néhány rangerrel be kellene hatolni egy ISIS bázisra.... Összelehet a kettőt hasonlítani. Általában, az olyan emberek, akik olyan vállalkozásra léptek, már nem volt más választásuk, máshogy nem tudtak volna a társadalom elismert tagjaivá válni. Nem, mellesleg szerintem a negyvenes években, ha volt pár kitüntetésed, meg menő harctéri sebed, a nőzéssel több gondod már nem volt.

2021. márc. 14. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Még jó, hogy a 21. században vagyunk, de ez ne zavarjon.
2021. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Tudom, hogy ott vagyunk, de ez egy elméleti kérdés. Nem értem mi a francért kell mindenen fennakadni. Írtam is én valahol ezt, hogy ez most jelenleg reális dolog?

2021. márc. 14. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, akkor a csaj leszólítását választanám, ha incel lennék.
2021. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is lenne egy kérdésem. Mi különbség van az eper és a Citroen C4 között, ha Hajdúszoboszló 23 km-re van az öregapámtól?
2021. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Az eper egy gyümölcs, a Citroen C4 egy kocsi, Szoboszló egy város, szép hely, az öregapád egy ember. Lesz még Osló magyar falu, és Erling Haaland magyar játékos.

2021. márc. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!