Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha már nincs is...

Normális ha már nincs is kedvem újra emberek közt lenni?

Figyelt kérdés
Egy másik városban tanulok, pár hónapja hazajottem és annyira jól érzem magam. Alapvetően mindig,mindenhol ott vagyok, sok ember ismer és bír engem, mindneki azt gondolná rólam hogy extrovertalt vagyok. De most élvezem hogy nem kell gondolkodonom hogy jajj mit gondolnak rólam, elég jófej vagyok, elég jól nézek e ki? És bevallom nagyon jól elvagyok. 22L
2021. márc. 14. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvagyok egyedül, szabadnak érzem magam.
2021. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, én is hasonlót tapasztalok, hogy elfáradtam egy kicsit abban, hogy az emberi kapcsolataimat ápoljam, és jól esett inkább magammal foglalkozni végre és magamat fejleszteni. Te mivel kötöd le magad most a leginkább otthon, amit élvezel? :)

25F

2021. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!