Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ki a szebb arcra...

Szerintetek ki a szebb arcra Gáspár Evelin vagy Virág?

Figyelt kérdés
Tudom a szépség relatív de én Virágot látom szebbnek például
2021. márc. 15. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy az arca tényleg szebb mint Eveliné, de nekem még megvan, amikor a kert közepére kakilt, meg amúgy vékony kislányból ő hízott Evelin meg fogyott. Nem követem őket, de kb 30 kg-ot leadna Virág, akkor az arca is "soványabb lenne"
2021. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem ez igaz
2021. márc. 15. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Virág 40 évesnek és szellemileg kissé visszamaradottnak tûnik nekem.

Evelinen látszik, hogy sokkal életrevalóbb, jobb a genetikája. Nekem nagyon tetszenek a csík szemei, egzotikus külsõt kölcsönöznek neki. Ha fogyna még úgy 7 kilót, a járomcsontjai is jobban kirajzolódnának, akkor igazi dögös Pocahontas lehetne belõle.

2021. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Dögös pocahontas :D

Jó izlésed van! :D


Evelinnek olyan szemei vannak mint egy disznónak,szerintem nagyon csúnya formájú a szeme meg maga evelin is. Visszataszító kívülről és belülről is. Amúgy nógrádi vagyok és ismerem őket személyesen.


Melyik a szebb a kettő közül? Inkább azt mondanám,hogy egyik sem szép vagy csinos. Bojlertestű mindkettő,semmi nőies nincs bennük,ez a nogradmagyeri stílus,viselkedés meg undorító. Mindkettő olyan mint egy férfi.Evelin ráadásul belülről is undorító,olyan mint az apja. Irigy,rosszindulatú ember aki nagyon okosnak,szépnek és műveltnek képzeli magát, közben meg beszélni nem tud normálisan.Aki ismeri őket az tudja milyenek. Nem hiába utálják őket még a saját rokonaik is,csak ugye a tvben mást adnak elő. Pénzért vagy a hírnévért bármire képesek.


Ezzel a két nővel csak érdekből foglalkoznak az udvarlók,amit nem kell szerintem részletezni.


Szóval az arca és a teste is gáz mindkettő,de evelin belülről is.De izlések és pofonok... :D

2021. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Hat ha kettojuk kozul kell valasztani akkor Evelin, de egyebkent Bea szebb mindkettonel hiaba a lanyai:D
2021. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi a szép szerintem egyik sem csúnya, de nekem Evelin szimpatikusabb ő legalább értelmes..elvileg amúgy Virág lombikkal született ezt Győzike mondta Hajdú Péteres műsorba valami szereket szedett és nem lehetett Evelin után gyereke mert egy időbe nagyon kövér volt és valami szereket szedett, hogy fogyjon mert már mindenféle betegsége lett a kövérség miatt.
2021. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!