Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki miért lesekedik? Mi...

Valaki miért lesekedik? Mi ebben a jó?(idős korosztály)

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 10:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt is tudják hogy általában mit csinálok
2021. márc. 16. 10:31
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg azt is hogy ki jön hozzánk, és ez egy kicsit zavar. Mást is zavarna?
2021. márc. 16. 10:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj rá úgy mint élő térfigyelő. Ha van időd szivasd meg. Egész nap járkálj haza 10percenként. Nálunk is ilyen a szomszéd. Köszönök neki azt csá, csinálja..
2021. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen!Qrvára idegesítő és irritáló dolog.Míg társasházban éltem ez ment és nemcsak az idősebb korosztály csinálta ezt hanem kb minden kíváncsi paraszt.Már magánházban élek és ugyanez megy.A szembe szomszéd figyelget aki 50-es korosztály,a mellettünk lakó figyelget aki a nyugdíjas korosztály.Lényeg a lényeg hogy unatkozó és kíváncsi emberkék csinálják ezt.Nem mindig a jóindulat vezérli ezeket sőt...

Én senkit sem figyelgetek mert nem érdekel ki mit csinál

2021. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg amikor megyek el a háza előtt, akkor mindig megkérdezi, hogy hova megyek
2021. márc. 16. 10:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet.Velem is ezt csinálta a nyanya.Kötöszködött velünk folyamat aztán párom leordította a bolond fejét és azóta nyugszik a beteg.Nem köszönök neki és a fejem is elfordítom mert senkit sem érdekel a dumája.Mindig mikor a füvet vágtam beszélgetni akart és elment az időm nagy része miatta.Na neemmm!Nem kell szóba állni velük és kész.Az utcában kb mindenki rühelli,ez mindent elmond róla
2021. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ingerszegény környezetben él, de működnek az érzékszervei és még nem folyt el az agya, az ki van éhezve az új ingerekre. Ez az emberi agy sajátossága.
2021. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor ok nélkül kötekedik merő irigységből és rosszindulatból az már nem ez a kategória amit te írsz #7-es.Vissza is hallottuk....Kétszínűek az ilyenek
2021. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szemben lévő házból nézett nem feltűnően az öregasszony, mikor cigizni jártam ki a balkonra. Néha-néha álló fasszal megyek ki emiatt cigire, azóta nem láttam, hogy leskelődött volna.
2021. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9-es😁

Így is megoldható.Nálunk volt a barátnőm még vírus előtt és a párja és a szemben lakó nyanya figyelgetett.Mondta barátnőm pasija hogy virít neki egy holdvilágot de én rászóltam hogy ne😂😂Olyan jót röhögtem ahogy a jelenetet elképzeltem és párom is mondta hogy az kéne neki😉😉

2021. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!