Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Majd a covid ellen is minden...

Majd a covid ellen is minden évben be kell oltatni magunkat (mármint ugye minden felelős ember) mint az influenza miatt?

Figyelt kérdés
Folyamatosan mutálódik, minden évben az új verziója ellen kell a vakcina. De az influenza oltás miatt mégse megy a hiszti, ami nagyon érdekes.

2021. márc. 16. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, folyamatosan hosszabbítani kell majd az igazolvány érvényességi idejét, különben utazni biztosan nem utazhatsz majd.
2021. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Be-be és nem csak covid ellen, mert jönnek majd mindenféle vírusok. Különben mi lesz a sok most épülő vakcinagyárral. Úgyhogy minden felelős b̶a̶r̶o̶m̶ ember mehet "oltakozni"
2021. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én influenza ellen se tudom, hogy mikor voltam legutóbb beoltva. Vele és nélküle is az ősz-tavasz időszakban szinte mindig beteg voltam, szóval sokat nem ért.
2021. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Az influenza nem tarol, nem ilyen, nem hiszem, hogy van ertelme magyarazni.

Igen, igy van. Igy van eselye, hogy ugy visszavonul a virus, hogyha nem is tunik el teljesen, ahogy sajnos a TBC sem, de csak lokalis kis kozossegben jelenik meg es konnyebb lesz elfojtani.

2021. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

A jelenlegi adatok szerint influenzánál az elhalálozási arány kb. 2 ezrelék. Covidnál ennek 15-szöröse, kb. 3 %.


Infuenza virusok ellen az immunrendszer -még az új mutánsok ellen is- valamelyest védekezik, már "találkozott vele". SARS (covid) virúsokkal az emberek többsége sosem találkozott, tehát az immunrendszer nincs felkészülve rá.


A "nyájimmunitás" kialkulása után remélehetőleg ez a betegség is az influenzához hasonlóan ellaposul.

2021. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Es nyugika, a gyogyszergyarak teljesen megvoltak a vakcinabiznisz nelkul is, ezek a cegek tele vannak mas rendelessel is.

Amugy egy konteost sem zavar, hogy az Amazon jart a legjobban. De az sem, hogy mindenben az egvilagon van biznisz, nem kell ehhez porig rombolni mindent. Ez a jarvany nem a hatterhatalmak muve, es az emberiseg jo resze azelott idorol idore kipurcant jarvanyokban.

2021. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
"Es nyugika, a gyogyszergyarak teljesen megvoltak a vakcinabiznisz nelkul is, ezek a cegek tele vannak mas rendelessel is." Homeos, természetgyógyász, ezo cuccok használói elfelejtik, hogy szidják véres szájjal a gyógyszergyártókat, de közben súlyos százezreket adnak oda minden végzettség nélküli kuruzslóknak. Van a természetgyógyászatnak is egy normális oldala, de sajnos ahogy látom itthon is inkább dívik a túlmisztifikált ezoterikus marhaságok hiedelme. Szoktam vásárolni például különféle tömjéneket, gyantákat, mert szeretem az illatukat. Az adott oldalakon ahol tudok venni, olyan elképesztő marhaságokat látok horror árakon (festett angyalizé gyógyító erővel. olyan manuális technikával, amit egy négy éves is kiröhög pl) és ezt kajak veszik tonnaszámra.
2021. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok vírustagadó.


Mai adat az indexről: 529 122 az összes igazolt covidos megbetegedés volt Magyarországon a mai napig ebből 17 226 fő meghalt. A magyar covidos betegeknek kábé 3,3%-a halt meg. A sajnálatos módon elhalálozott 17226 ember nagy része nagy része 65+ éves. Sokan már a halál közelében voltak és a covid volt az utolsó szög a koporsójukban. Lehet, hogy éltek volna még 20 évet de az is lehet, hogy csak 1 napot.


ksh adatai alapján 2019-ben 129603 haláleset volt az országban

2020-ban 139000. Érdekes adat, hogy 1999-ben meg 143000 volt az elhunytak száma (akkor még nem volt koronavírus).


A koronavírusnak, most van egy PR-ja. Az évenkénti kötelező oltást ha csak nem lesz kötelező akkor én kihagyom.

2021. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

#8


Ezek a halálozási adatok csalókák.

Ugyanabba a rosszindulatú daganatban 20 éve még meghaltam volna. 15 éve műtöttek, majd kemó. Azóta minden negatív.

Az orvostudomány fejlődik.

2021. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még az elején járunk ennek, hogy mennyire hatékony, stb. Van, aki azt mondja, hogy teljes életben hatékony, de aki érzékeny rá, vagy hasonló dolgokra, akkor azt évente kell/lehet majd kérnie.
2021. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!