Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kellene viselkedni...

Hogyan kellene viselkedni azokkal az emberekkel, akik influenza idején nem szednek gyógyszert, közben a munkahelyeken fertőzik a többi dolgozót?

Figyelt kérdés

Most a hangsúly azon lenne, hogy fertőzik a többi embert jó pár hétig, ameddig rajtuk elmúlik a gyógyszertelen "kezelés". Tudom, hogy mindenki eldönti, hogy mit szeretne, csak érdekelne a véleményetek.

Előre is köszönöm szépen :).



2019. dec. 22. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Meg kellene dicsérni őket. Legalábbis azért, hogy nem szednek gyógyszert. Amiért végigferőznek mindenkit, így sok más embernek tesznek rosszat, azért pedig egy hatalmas tockost érdemelnénel.

Ha nem lógtad volna el a 8-as bioszórákat, tudnád, hogy az influenza vírusos eredetű megbetegedés, amire nem gyógyszeres kezelés való, hanem pár nap ágynyugalom. Sőt, ha vírusos fertőzésre szedsz antibiotikumot, akkor túl azon, hogy felesleges stressznek teszed ki a szervezetedet, aktívan hozzájárulsz az antibiotikumrezisztens kórokozók elterjedéséhez.

2019. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Influenzára max fájdalomcsillapítót és gyulladáscsökkentőt tud szedni az ember, amúgy meg várni kell, míg elmúlik. Ha nincs láza, és tud dolgozni, hadd menjen.

Én is csak addig voltam otthon influenzásan, míg lázas voltam.

2019. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sunshinedoll iz bek!


Tisz iz a grét déj!

2019. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tarts tőlük távolságot de annyira nyilvánvalóan és publikusan mintha kb. leprások lennének, hogy ők érezzék magukat kínosan.
2019. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyébként ezt én sem értem, de vannak ilyen szülők is. Iskolának se lenne muszáj fertőnek lennie... Sajnos családon is átmegy minden.


De gyógyszerrel is ugyanúgy fertőz. De a kedvencem, hogy vannak akik azt hiszik, hogy "megfázással" terjednek a betegségek... Meg nem elkapta, hanem nem vett fel elég ruhát... Éppen aezért a higiéniára sem kell ügyelni, meg kezet mosni stb.,csak jól felöltöznim, ert "megfázik". Vicc, de szeeintem nem csak anymá hiszi ezt, hanem falun ez volt a módi...

2020. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!