Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én őrölük bele lassan a...

Csak én őrölük bele lassan a jelenlegi helyzetbe?

Figyelt kérdés

Nem lehet beülni egy kávéra, hamburgerre. Nem lehet elutazni (vagyis elutaznék, ha járna a Wizz air, Ryanair, Flixbus). Gyakorlatilag nem lehet semmit sem csinálni, ja de, kirándulni, amitől már herótom van.

Az a baj, hogy már egy éve tart ez az egész, és még nem látni a végét. Vakcinát még a következő hónapokban biztos nem kapunk, aztán ha kapunk is, úgyis jön egy újabb mutáns, ami miatt le kell zárni megint mindent.


2021. márc. 17. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2021. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Dolgozzál.
2021. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Igen.
2021. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Csak azt viseli meg ez a helyzet nagyon, aki megszokta, hogy beüldögél, bulikázik, luxizik. Az emberek túlnyomó része - vírus ide-vírus oda - a mindennapok kiadásainak fedezetéért dolgozik. Szóval nem csak Te vagy, aki lassan beleőrül, de olyan sokan nem lehetnek.
2021. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem úgy érdemben nem befolyásolta az életemet. Nekem az a szívás, hogy terhesség miatt kéne új ruha, de nincsenek nyitva ruhaüzletek. Online meg drágább minden.
2021. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Engem csak a maszk zavar egy kicsit.
2021. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Az utazás engem is nagyon zavar, de ezt nem fogja érteni az, akinek nem alap természetéből fakad a szabadság vágy, a természet szeretete. Bár most nagyobb problémám, hogy megismétlődött ugyanaz, ami pontosan egy éve, hogy a vírus miatt elvesztettem újra az állásom. Alapvetően türelmes és optimista embernek tartom magam, de ha ez így megy tovább, szerintem a C osztályig kell csak "elutaznom".😂
2021. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem vagyunk megelégedve egymás válaszaival!!!😂
2021. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem kéne maszkot hordani fel sem tűnne, hogy bármi is más lenne
2021. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

De zavar.

Én nem szeretek kirándulni, engem a szervezett túrák jobban lekötnek a társaság miatt, az már 1 éve off.

De kitartok, majd jövőre újra on.

2021. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!